Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kukum

Znaki na wtryskach

Polecane posty

kukum    7

Witam mam pytanie gdzie SA mniej więcej znaki na wtryskach bo moje znaki wyleciały razem ze rdza.

Gdyż wyciagnolem wtryski i końcówki sa nie w tych samych miejscach tylko roznie sa ustawione.(mile widziane zdj.) Nie wyciagane z 10 lat i o dziwo dwie koncówki pyla

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

Wtryskiwaczy inaczej nie założysz bo masz przyłącze na które przykręcasz rurkę.A rozpylacz nie ma znaków.

seweryn20    575
Napisano (edytowany)

Ej ludzie. Końcówka wtryskiwacza wielootworowa z otworami ułożonymi asymetrycznie musi być przykręcony do kolby na znaki nabite na obudowie i na końcówce lub na kołek jeśli posiada.

Jaki ciągnik?

Edytowano przez seweryn20

qawsedr    1
Napisano (edytowany)

Zarówno rozpylacz (na tej węższej części) jak i korpus wtryskiwacza mają zaznaczone kreski, które należy ustawić w jednej linii.

Nie dotyczy to wszystkich silników.

Ciągnik, zapewne C-360 lub "starszy brat" skoro w temacie Ursus C-4011 do C-360.

Edytowano przez qawsedr

kukum    7

No właśnie panowie ze problem w tym ze znaki wyleciały razem ze rdza (Ursus c-360) i nie wiem jak ustawic te końcówki bo nie ma znaków na korpusie tylko wżery a jak bym miał zdj to bym prędzej doszedł w którym miejscu są mniej więcej te znaki i może by się udało znalesc

sebastian84    5

Witam poszukaj w temacie Zetor 3011 tam kolega RADEK wstawił zdjęcia na których bardzo ładnie widać te znaki a wtryski są te same co w ursusie . Jeśli byś chciał jakieś wymiary to ja mam wtryski wyjęte .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować