Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piootr

Klima

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Klima
piootr    3

pytanie nie związane z maszynami  ale może ktoś coś podpowie   gdzie naprawić klime  w samochodzie  najlepiej gdyby to było w Lublinie   

Jak  się włącza klime to na wolnych obrotach aż silnik gaśnie pasek się ślizga i nie daje rady sprężarki pokręcić   :-

yacenty    567

ja klime serwisowalem razem z paskiem rozrzadu - wtedy koles mnie namowil bo mowil ze duzo roboty a jak juz rozrzad beda robic to zrobi to za free, tylko koszty czesci - paska napinacza i jakichs pier**l

pytaj w serwisie auta

pokemon    1

do piootr: prawdopodobnie (a racze pewne) masz zatartą sprężarkę od klimy, ewentualnie za dużo gazu w klimie i dlatego nie może uciągnąć. Trzeba to sprawdzić.

poszukam klientów mojej firmy, którzy kupili od nas sprzęt do klimy z Lublina lub okolic i dam Ci namiar, ale to najszybciej jutro.

pozdro

pokemon

Wiadomość z agroFakt.pl

piootr    3

dzięki  :P

samochód ma dopiero 86000 przejechane  a na dodatek jest czarny  i w lecie troszke przerąbane nim jeżdzić  8)

pokemon    1

piootr,

jak obiecałem, podrzucam pare namiarów na warsztaty gdzie robia klime:

1. Autoryzowany Serwis Opon Stomil Olsztyn SA Krzysztof Kurowski ul. Turystyczna 8 Lublin (nazwa mówi co innego, ale klime też naprawiają)

2.Auto Euro SA ul. Nałkowskich 5 Lublin

3. Auto Tarns jerzy Habze al. Spółdzielczości 36 Lublin

4. FHU CARAVANS CENTRUM Mariola Pikul Olesin 11 24-170 Kurów (w pobliżu Lublina) ;)

jaro    163

A mój właśnie wczoraj przekroczył 100 tys-a ma 13 lat ! ;D

piootr    3

Dzięki @pokemon  8)  najbliżej mam na turystyczną 

@pioter  a ta fura to czarna  corsa  na alumach  z 2000  roku  ale głównie jeżdże  sierką  2.0  DOHC  bo ona ma  większego kopa  i tylny napęd  ;D 

tomb2    0

Moja maszyna ma 8 lat i kto mnie przebije 67 tyś  ;D i to bez żadnego cofania tyle ma od nowości ;D

yacenty    567

widzisz tomek, ja do pracy dziennie robie 140-150km

teraz jak szukalem pracy to od poczatku pazdziernika do dzis zrobilem jakies 4tys km :P

nie ma lekko

jaro    163

Moja maszyna ma 8 lat i kto mnie przebije 67 tyś  ;D i to bez żadnego cofania tyle ma od nowości ;D

67000:8=8375 km rocznie

100057:13=7696 km rocznie-przebity :)-a tak poważnie to odkąd go kupiłem to zrobiłem 22 tys w półtorej roku.Ale kiedyś robiłem po 50-60 tys rocznie (średnio)

silver95    1

no to wy robicie tyle samochodem a ja zrobilem simsonem 1500km przez wakacje (2 tygodnie rzeba odiac bo nie bylo mine w domu) jak na pierwsze wakacje z karta moto to chyba niezle

piootr    3

Odbiegliśmy od tematu  to i ja dam przykład konkretnego przebiegu w samochodzie  rocznik 1990  , przebieg  prawie 30000 tys km  8)  samochód    maluch 8)  mojego stryja  sprzedał go za  850  zł  wyglądał jak nówka  seledynowy kolor  , garażowany  ;)

yacenty    567

ojciec kupil poloneza diesla mial chyba 13 lat i 75tys przebiegu a dal za niego... dobra cene

pokemon    1

@piootr jak tam Twoja klima w samochodzie?

Robiłeś już coś?

Napisz co z tego wyszłoi czy zrobili.

pozdro

pokemon

piootr    3

Nie miałem czasu  może po niedzieli  pojade  pry okazji jak bede do cukrowni z kluczykami jechał 

Teraaz jest zimno i klima nie jest mi aż tak potrzebna  8)

Jak zrobie coś to dam znać

Arek    113

to ze jest zimno nie znaczy ze sie nie przydaje o tej porze roku bo idealnie nadaje sie do odparowywania szyb  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez patryk165
      Słyszeliście możne że ktoś komuś wsypał cukier do baku w traktorze lub maszynie napędzanej na ropę. Słyszałem ze traktory stawały, a ciekawi mnie jak było naprawdę?  
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
    • Przez michal_xs
      Witam chciałbym dowiedziec sie cos wiecej o użytkowaniu traktora z DPF. Planuje zakup jd z filtrem dpf. Pracował by on głównie z turem . Przez okres zimowy co 3 dzień po ok 30min. Jak bd wyglądać to cale wypalanie itp? Czy bedzie to uciążliwe? Moze ktos taki traktor uzytkuje i opiszę jak sie ma sprawa?
    • Przez endrju00711
      Stworzyłem ten temat, ponieważ coraz więcej na rynku pojawia się tzw. okazji, i ludzie mają zabujcze pomysły jak wyłudzić od człowieka pieniądze. Oraz jak można się przed nimi przestrzec.

To może ja zaczne, dziś wróciłem z wycieczki kraioznawczej, ponieważ tak to nazwaliśmy. Od jakiegoś czasu szukałem ciągnika, RENAULT cztero cylindrowego, jak się trafi to tur nie zawadzi, ale do rzeczy. Znalaeźliśmy oferte tzw. suuuuper okacje RENAULT 75-14 z ładowaczem czołowym, krokodyl, łyżka, trzy miesiące gwarancji (co było dla mnie podejrzane od razu ), transport gratis. I takie tam szmery bajery
      Dokładnie to ta oferta :
      http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B99711

Niezła co nie ?? PRZESTRZEGAM TO OSZUST !!! najlepsze jest to że gość robi tak co miesiąć, dowiedziałem się to w sklepie, bo szukałem adresu, ale oczewiście on nie istniał. Pytam się czy jest taki gośc co ciągniki sprzedaje ?? Mówią cytuje ,, Nie, ile pan stracił, pewno po John Deera pan przyjechał HEH ?? " Mój ojciec mówi, nie po Renault , ,, O to nowość, ale nie jest pan pierwszy, bo już siedmiu u nas było HEH "

Całą spawe zgłosiliśmy na komendzie, jednego gością nie dość, że jechał 700 km w jedną strone, bo JD 6100 był w równie promocyjnej cenie, bo za 44 tyś

Najlepsze jest to że w środe miałem dojechać do niego na trasie i niby podpisać deklaracje, że taki i taki ciągnik odbiore, gość wyłączył telefon i udał głupka, później miał wymówke że mu się rozładował, że mamy wpłacić na konto zaliczke, że to na 100% ciągnik będzie nasz, ojciec mówi że inaczej jak do ręki kasy nie dostanie, to mówi że mamy przyjechać w piątek o piętnastej to zaraz całą kase mu damy i z ciągnikiem pojedziemy do chaty, no to pojechaliśmy, a tam niespodzianka Nie powiem troche ładnie mówiąc źli byliśmy ale nam przeszło na szczęście

Temacik ma być ku waszej przestrodze, i prosze o zamieszczanie linków, lub podawanie numerów istnych oszustów, lub ciągników z nieznanego źródła, może ona baaardzo pomuc innym, bo po co tracić kase, czas i nerwy

I jedna sentencja : NIGDY NIE WPŁACAJ KASY NA KONTO BEZ OGLĄDANIA CIAGNIKA I POTWIERDZENIA DANYCH OSOBOWYCH

Aha, zapomniał bym, mieli oni podrobiony dowód osobisty i założone konto w banku w Poznaniu, niech ten złodziej wie, że korzystając z komórki można go namierzyć co do 10 metrów, i policja ostro nad tym pracuje, ale na razie nie włącza numeru, i raczej był sprytniejszy i wyrzucił karte do śmieci, ale i tak mogą określić z kąd były wykonywane połączenia ( To dla złodzieja )
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html