Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piech

renault

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piech    0

jaki wybrac renault ceres 85 z95r czy zetor 5340 z 94 r

Edytowano przez piech

zetor3011    299

Ja bym wziął Renault :) Twardsze, skrzynie szybsze i ogólnie maszyna z głową zrobiona :) Ale to jest tylko moja opinia :)

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    464

zadales pytanie w temacie Renault i myslisz ze ktos powie ze Zetor lepszy :lol:

sam komfort jazdy jest lepszy, rewers, szybka skrzynia, czasem trzeba odblokowac 5 bieg, spalanie silnika MWM po prostu bajka, chyba nie bylo oszczedniejszych silnikow w tych latach, jesli na JD to wyjdzie podobnie do zetorowskiego, ale jakosc wykonania nieporownywalna

Wojtek987    61

Też bym polecił renie, masywniejsza, wygodniejsza i wiele innych. Tylko nie sugeruj się kosztem napraw, bo wiele osób przez to przekreśla zachodnie sprzęty nie biorąc pod uwagę ile ten zachodni wytrzyma.

piech    0

to jak mialem napisac czy lepszy reno czy reno.pozatym mam case to wim mniej wiecej ile kosztuja czesci do zachodnich ciagnikow. a na co patrzec przy zakupie takiej reno

Wojtek987    61

Mogłeś napisać w ogólnym temacie CIĄGNIKI to miał byś opinie dwóch stron. Z drugiej strony skoro masz zachodni ciągnik to dziwi mnie twoje pytanie. Pewnie wiesz że renie mają w miarę dobre opinie :rolleyes: a na co patrzeć ...... temat morze. Nie słyszałem o jakiś szczególnych wadach tego ciągnika, a jak zawsze na wszystko patrzeć!

piech    0

no moglem ale zabardzo niewiem jak.a slyszalem ze renie maja slabe skrzynie :huh:

panczo1922    68

Powiem krótko... To forum przeglądam regularnie od 2 lat i nie widziałem żadnego powtarzam żadnego tematu pt "padnieta skrzynia"... Ale skoro mówisz "słyszałem że" to już wiesz sam w jakie kategorie to wrzucić...

Nie ma ciągników niezniszczalnych ale za wadę konstrukcyjna skrzyni w renault nie można uznać...

piech    0

no ale ja tylko tak slyszalem osobiscie podoba mi sie ceres 85 jest jedna na alegro taka zielona na podlasiu co sadzicie o nij :D

Wojtek987    61

co do skrzyn to i ja też słyszałem że zacina się wodzik w serii 14 ale to ile lat juz pracuje!!! To tak jak w c360 jeden w dzień ze 3 razy zakleszczy biegi a inny rok przejeździ i nic (przypadek u mnie) Ja też akurat o skrzyniach nic nie słyszałem

izydor6280    464

jedyny zielony na alle http://allegro.pl/re...3888385481.html o ta Ci chodzi?

na pewno przy ladowaczu dostal przedni most, szczegolnie tuleje, skrzynia, zwlaszcza rewers

pozatym malowana, chyba Tobie opisywalem w innym temacie, opony jak widac, jeszcze pojezdza

wiecej po zdjeciach nie ocenie, jasnowidzem nie jestem jeszcze :lol:

jesli cena z ladowaczem to bardzo niska, odrazu zapala sie w glowie kontrolka, ciagniki bez ladowacza po tyle cenia

Edytowano przez izydor6280

piech    0

no opisywales.chodzi mi o ta wlasnie renie no cena jakas mala tak jak pisales po tyle chodza bez tura a ciagnik to kazdy dostaje swoje w turze chyba ze odpowiednio eksplotowany

piech    0

nazwa fendt nieoznacza zaraz, wielka moc,wole renowe aty przenies sie na forum fenda lub zetora

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować