Skocz do zawartości
andrzej125

Carraro Linea Verde 1200

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalq66    97

Byłem posiadaczem takiej prasy przez kilka lat. Była bardzo dobra bele wychodziły przyzwoite i całkiem zbite. Części do niej są podobne jak w Sipmie. I pasują od niej. Prasowała u mnie sporo bo swojej ok 35-50ha słomy i do tego zarobek. Służyła do końca i służy jeszcze innemu właścicielowi. U mnie została zamieniona na New Holland Br6090 która także sprawdza się znakomicie. Pozdrawiam.

andrzej125    0

Na jeden, czy na dwa sznurki Twoja carraro miała aparat, a jeśli na jeden, to jak długo trzeba było czekać na owinięcie beli?Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

marekvikacz    0

Ja mam Carraro 1500 robi bele 120x150 i też spisuje się dobrze. Kupiłem ją w ubiegłym roku z pospawanym sprzęgłem obok przekładni i tam też jest jakiś mały siłownik hydrauliczny który jest chyba odcięty od tego  i chciałbym się dowiedzieć do czego to sprzęgło, do czego służy siłownik i ile może kosztować naprawa tego?

daryjusz10    0

witam. Kupilem wlasnie taka prase i mam pytanie... przy otwartej klapie łancuch caly czas chodzi... nie rozlacza go... co moze byc tego przyczyna?? czy ona w ogole posiada sprzeglo klowe??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez ZirakS
      Witam, zastanawiam się nad zakupem owej prasy. Jak myślicie, warto? Ma dość wąski podbierak jak większość importowanych z Włoch (ta akurat była chyba kupiona od nowości w Polsce) lecz ma 2 koła zagarniające obok. Mam zamiar sprawdzić ją przed zakupem (wykoszenie kawałka łąki lub rozwinięcie belki/belek słomy). Cena 15 tyś zł. Jak z częściami do niej? Chyba pasuje większość od Sipmy. Jest to prasa łańcuchowa 120x120. Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? Liczę na cenne informacje z waszej strony

Zdjęcia:
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/433054-prairie/
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/433050-prairie/
    • Przez andrzej125
      Witam. Co sądzicie koledzy o tej belarce? Czy warto ją kupić? Dodam, że jest ona na zamkach hydraulicznych.
    • Przez jacor95
      Witam. Chicałbym poznać opinie na temat prasy Morra 1200 (120x120) Miał ktoś doczynienia z taka presą? Prosiłbym o opinie. Czy warta jest uwagi. Posiada ona haki trzymające komorę? Jak jest z dostępnościa części. Znalazłem taką w ogłoszeniu całkiem blisko mnie i zastanawiam się nad jej kupnem.
      Pozdrawiam.
    • Przez krzeniek
      Witam zakupiłem taki rozsiewacz i mam kilka pytań do użytkowników takiego sprzętu .

-jak się sprawdza i dolewa oleju do przekładni bo niema tam korka spustowego i wlewowego
      -po co z prawej strony jest taki niby zsyp z Kwasówki pociągany za linkę
      gdzie można dostać tabele wysiewu do niego
      -