Skocz do zawartości

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pan_Zagadka
      Witam od dłuższego czasu sięgam często po wiedzę na tą stronę i postanowiłem założyć konto. nurtuje mnie temat pras a mianowicie zaciekawiłym mnie belarki od carraro chciał bym się dowiedzieć na ich temat takich info jak: Wytrzymałość Dostępność i koszt części (czy żeczywiście wiel pasują od sipmy) czy nadają się do robienia
      sianokiszonki. proszę głównie o odpowiedzi ze strony użytkowników tych oto sprzętów. Oraz co sądzicie o wypuście carraro maxi takim jak tu http://olx.pl/oferta...html#9c92721aff
    • Przez MrZefir85YouTube
      Witam Panowie otóż robię  sianokiszonkę oraz słomę w baloty ale nie mam jeszcze swojej Prasy Rolującej a ciągłe najmowanie usług jest nie korzystne i chciałbym jakąś zakupić w cenie tak do 40 tyś (głównie używaną bo nową w tej cenie wątpię czy się znajdzie ) i teraz mam kilka pytań jaką Polecacie Prasę pod Mojego Zefirka który ma moc 86KM i drugie czy Poradziłby sobie on w Prasie która ma 14 Noży Tnących ? Ponieważ fajnie by było jak prasa by miała rotor itp bo sianokiszonka pocięta i lepiej mi z tym ^^ .Z góry Dziękuje za różnego Rodzaju podpowiedzi,wskazówki itp można też podawać linki do ogłoszeni głównie w Rejonie Wielkopolski .Pozdrawiam 
    • Przez Fircyk81
      Czy ktoś posiada tą prasę? Proszę o opinie, czy warto się tym interesować?
    • Przez pierniczek
      Dzisiaj zwijałem siano prasą MF828. Ciągnik to Ursus 902. Prasa nie trzyma ciśnienia. Nie chciała zacząć zwijać belki. Zatrzymywały się pasy. Cały czas musiałem dobijać ciśnienie. W poprzednim roku prasa pracowała poprawnie. W żniwa po zamknięciu komory było ciśnienie około 160 a jak kończyłem owijać 130. Teraz ustawione 70, ale pasy z tylu zatrzymywały się i praktycznie nie chciała zacząć rozpocząć owijać. Co może być problemem? Czy winny jest rozdzielacz w ciągniku czy w prasie?
    • Przez Jaro1234
      witam posiadam Farmera f2 8248 m12 i mam problem z przednim mostem, przy pełnym skręcie i wyłączonym przednim napędzie coś strzela, nie zawsze ale co jakiś czas, aż szarpnie ciągnikiem, przy załaczonym napędzie już nie strzela tylko czuć że ma czasami większy upór i jak sie wysprzęgli to zatrzymuje ciągnik, wymiana oleju nie pomogła. co zrobić z tym fantem jaka jest przyczyna?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.