Skocz do zawartości
makra75

czy ktoś robił sam ramię do pługa obrotowego?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
makra75    0

Jeśli ktoś zrobił ramię do wału doprawiającego to proszę o foty rodzaj materiału itd.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil16251290    324

Ja robiłem ale ty też się kolego określ do jakiego wału potrzebujesz takiego ramienia. Bo trochę różni się takie ramię do wału ciąganego od ramienia do wału zawieszanego na pługu w czasie transportu.

grego    218

ja zrobiłem sobie ramie do packomatu z dociskiem hydraulicznym

Edytowano przez grego

grego    218

nie, wał się podnosi razem z pługiem, a siłownik służy do regulacji docisku wału do ziemi lub go podnosi gdy nie jest potrzebny np. miedza tak jak w oryginalnym packomacie ale koledze raczej chodzi o inny rodzaj wału tzn taki ciągany który zostaje na ziemi podczas obrotu bo takie ramię może być delikatniejsze.

Edytowano przez grego

kamis    0

mam do sprzedania ramie do wału od pługa obrotowego lemken opal 110 z odpinaniem hydraulicznym info tel 604 523 461

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez Karasio
      Witam! Mam pytanie do czego służy wzmacniacz momentu obrotowego w zetorze 7711?
    • Przez tomekjazdzyk
      Tak więc planuję zrobić miniładowarkę i ramię teleskopowe o długości 4m. Myślałem żeby wziąć 2 profile po 2,5 m długości ( jeden 200x200, 10mm grubości, a drugi 180x180x10mm). Moje pytanie jest takie, czy gdy ramię będzie w użyciu to te profile nie będą się ścierać ze sobą, czy nie potrzeba do tego czegoś w rodzaju ślizgaczy? jestem w tym temacie trochę zielony dlatego też proszę was o pomoc.
    • Przez Pablito1
      Mam pytanie. Wie może ktoś jak połączyć bronę z pługiem grudziądzkim 2 skiby. Prosiłbymo fotografie i opisy
    • Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł