Skocz do zawartości
Tomek12

Schemat biegów w MTZcie

Polecane posty

Tomek12    6

Potrzebuje schemat biegów w Mtzecie z fajcha na srodku w podlodze to MTZ 80 z 1987 roku

lysyrolnik    14

A jaki to MTZ i z ktorego roku??

W MTZ 82TS biegi sa z prawej strony, a po srodku jest wzmacniacz(zolw-zajac)

i uklad biegow jest taki

H 4 2 1

L 3 R

Wzmacniacz

Zajac

Zolw

Honda - The Power of Dreams :)

Wiadomość z agroFakt.pl

krzych2007    0

wszystkie mtz-y i bielarusy ze skrzynia niesynchronizowaną maja taki układ biegów jak opisał kolega "davinci"

Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

marcin974    25
A jaki układ biegow ma pronar 82tsa

tak jak mtz chyba :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Olik    0

Hehe fajny temat :)

A jaki układ biegow ma pronar 82tsa

Pablo po co sie jeszcze raz pytasz przecież krzych bardzo ładnie to wytłumaczył :P No chyba, że nie wiesz czy skrzynia w nim jest zsynchronizowana :)

Tu masz troszeczkę o skrzyni w tym MTZ---------------> http://www.pronar.pl/ciagniki/82sa/82sa_naped.html

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

uciu    0

Witam,

Mam prośbę potrzebuję schemat skrzyni biegów w belarusie 952 z opisem wszystkich wałków

Lukas3    0

Witam,

Mam prośbę potrzebuję schemat skrzyni biegów w belarusie 952 z opisem wszystkich wałków

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez Karwan91tdi
      Witam kupiłem ostatnio mtz 82 z 1984 r usterki w nim to nie działający przekaźnik wom oraz z hydraulika gdyż siłownik podnosi tylnie cięgła do góry a po powrocie dźwigni w pozycje 0 cięgła samoczynnie opadają . Czy ktoś może mi poradzić jakie mogą być przyczyny podanych usterek?
    • Przez metik
      siemka wszystkim szukam siedzenia do mtz 80 bo mi się rozwalił i już nie ma na czym siedzieć a nowe kosztuje ponad 1000 tys zł no i kieruje tu do was pytanie czy nie można by wstawić siedzenia z jakiegoś innego ciągnika ja słyszałem że będzie pasować ze stara ale nie wiem czy to prawda czekam na wasze odpowiedzi pozdro
    • Przez Marcin1987
      Mam pytanie skierowane do właścicieli Mtz-ów i nie tylko czy przy ujemnej temperaturze macie problemy z uruchomieniem silnika bo podobno ruskie ciężko odpalają zimą chyba że ktoś ma rozrusznik ''planetarny'' to jest dużo łatwiej ja swojego mam na tym fabrycznym i mam go dopiero od lutego czekam na wasze wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek