Skocz do zawartości

Polecane posty

darii    0

Przeszukałem wszędzie gdzie mogłem i nic ni znalazłem czy to możliwe że może nie być świeć rozruchowych ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    121

W sprzętach nowszych od ursusa c330 świece żarowe są w głowicy i wcale nie musi być ich widać.

Karol445    33

@Arek w ciągnikach zwykle stosowane są świece płomieniowe i one sa umieszczane w kolektorach dolotowych. A jak według ciebie rozwiązać sprawę zasilania takich świec których nie widać ? Bo twoja teoria o takich świecach których nie widać to trochę dziwna jest. W jakim sprzęcie jest zastosowana taka świeca żarowa której nie widać możesz podać choć jeden przykład?

Arek    121

Świece oczywiście widać tylko nie zawsze nie pierwszy rzut oka, na zewnątrz głowicy mogą wychodzić tylko przewody. To są świece podobne jak w samochodach i stosuje je np. deutz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez odyniec
      Jestem ciekawy czy do T25 dało by się założyć jakieś najmniejsze turbo a jak tak to czy by wytrzymał silnik. Mi sie zdaje że trzeba by było wymienić wał tłoki itd na jakieś mocniejsze jak wy myslicie o tym
    • Przez lorakw
      Witam! kupiłem niedawno mf 3060. Gdy jest zimny strasznie słabo pali. Trzeba bardzo długo kręcić żeby zagadał. Czasami muszę ponownie ładować akumulator bo padnie podczas tego rozruchu. Akumulator jest nowy, wiec to raczej nie jego wina. Wydaje mi się ze za wolno rozrusznik kręci. Tak jak by prąd gdzieś gubił. Świeca płomieniowa jest nowa i działa bo sprawdzałem. Jak już raz odpali to później nie ma problemu. Nawet jak przez parę godzin jest nieodpalany. Najgorzej jest rano. Co może być tego przyczyną? Może miał ktoś podobny problem? z góry dziękuje za odp i pozdrawiam
    • Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez maciek
      Witam , znajomy chce założyć 6cylindrowy silnik do 914. Czy reszta ciągnika wytrzyma , czy jest taka sama jak w 4kach ,tzn sprzęgło, skrzynia ,wzmacniacz ,most. 914 jest z jest około 95 roku.
    • Przez jakubkaczmarek
      Witam. Mam problem z grzaniem sie t25. Po ok 15 min pokazuje temp 100 stopni. Dodatkowo zauważyłem wyciek oleju po kolektorem wydechowym lub głowicą..... Czy te dwie rzeczy mają jakis związek?