Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pati

Co o tym sądzicie.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już sobie wyobrażam taką świecącą zieloną świnię ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czy ja wiem to takie trochę abstrakcyjne i jestem ciekaw dalszego rozwoju ale znając życie to grób się po mnie rozleci jak to wprowadzą do powszechnego użytku :]

r56ha    1

"Kuniec świata" To jest moim zdaniem zabawa cudzym kosztem... Na co to komu? Zniosę jeszcze swinie które bedą miały organy takie jak u ludzi i bedą one wykorzystywane do przeszczepów.

MECHANIZATOR    156

to tylko badania majace dowieść czy w "taki" sposób idzie manipulować genami (równie dobrze mogli zrobić zeby świnie były przezroczyste) - widocznie jesli można w opisany tam sposób zmienic świni geny tak zeby była zielona to (teoretycznie) nic nie stoi na przeszkodzie żeby zmanipulować geny w inny sposób, czyli tak zeby jej organy nadawały się do przeszczepów - jeśli w przyszłości ktoś bedzie to chciał wprowadzic do uzytku to podejzewam ze będą hodowane specjalne swinie z organami jak u ludzi a nie jakieś "świecace wydanie świateczne" a taka produkcja bedzie się odbywała w specjalistycznych laboratoriach a nie w chlewiku

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ciekawe jakby tym świniom geny zmienili?...

bartez1221    0

ja uważam że dobrze jeżeli medycyna postępuje, ale już takiego czegoś jak klonowanie to znieść nie moge ;) a jeżeli chodzi o te świecące ryjki to widziałem już koty ktorym sie świecą pyszczki, ciekawie to wygląda, ale raczej takich rzeczy robić nie powienniśmy :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować