Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas85

jaki tur do NH TD90D

Polecane posty

Lukas85    14

Witam

Prosze o opinie jaki warto kupic tur do ciagnika New holland TD90D. Potrezbuje go głównie do przewożenia bel. Może ktoś ma do sprzedania taki używany tur?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

tadzio    11

może ładowacz z Mrągowa Ł- 106 udźwig 1650 kg. Mają fajne chwytaki do bel bardzo lekkie. zobacz w galerii Ursus, tam jest moja 80 z takim turem

Wiadomość z agroFakt.pl

katator    119

do td90d polecił bym raczej ł104 z mrągowa lub metal-fach o udźwigu 1300kg.coś takiego jak tu http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image39536.html

wydaje mi się że ł 106 jest trochę zaduży jak na ten ciągnik.

co do chwytaka do bel to również polecam z mrągowa. mam taki przy swoim ładowaczu metal-fach.

gorgorot777    0

Ciągniki New holland TDD są bardzo lekkie i nie należy montować do nich ciężkich ładowaczy. Ja przy swoim mam Metal-fach 1300 i przy ciężkich belach rzuca ciągnikiem na wszystkie strony. Sąsiad ma przy TDD 95 Metal-fach 1600 i bardzo powoli pracuje ładowaczem rzeby nie wywrócić ciągnika. Mniejszy ładowacz to też szybsze podnoszenie.

marcint19    3

a ja polecam ładowacz STOLL Robust F16 jest to oryginalny ładowacz do ciągników serii TDD i na pewno będzie odpowiedni do TD90D! :)

celtis    7

a jak rama w td ja słyszałem ze te nh tdd nie nadają się do ture ;)

kris14    261

Z tego co wiem to TDD [aktualnie TD5000] nie ma ramy. Jedyną ramą w ładowaczu czołowym jest jego własna rama.

karolek321    1
Ciągniki New holland TDD są bardzo lekkie i nie należy montować do nich ciężkich ładowaczy. Ja przy swoim mam Metal-fach 1300 i przy ciężkich belach rzuca ciągnikiem na wszystkie strony. Sąsiad ma przy TDD 95 Metal-fach 1600 i bardzo powoli pracuje ładowaczem rzeby nie wywrócić ciągnika. Mniejszy ładowacz to też szybsze podnoszenie.

Ja mam Ł-106 i wszystko jest ok. Ładowaczy Metal-Fach są daleko wysunięte do przodu dlatego mocno odciążają tył ciągnika przy podnoszeniu ładunku

karolek321    1
a jak rama w td ja słyszałem ze te nh tdd nie nadają się do ture :P

A czemu ma sie nienadawać??? Wiekszość ciągników niema ramy i są na nich ładowacze :P

maciek7    2

Polecam FAUCHEUX Prestige 80. Bardzo solidny sprzęt, a zarazem lekki. Sam posiadam takiego na TD80D i sobie chwale.

my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kania87
      Wiatam. Posiadam ladowacz metal fach t229 z 2005 roku . Co to za kostka i za co odpowiada (patrz zdjecie) ?? Z góry dziękuję za informacje

• Przez Patryk212
      Witam poszukuje ładowacza czołowego do renault 110.54 wraz z adaptacja do 10tys.
    • Przez Hoxem
      Witam
      mam problem z wyciekiem oleju z gniazda hydrofixa, zaznaczylem skad cieknie, dokladnie z tylu mam kilka otworow na gwint a wlasnie ten skad cieknie nie moge nic tam wkrecic i z tamtad wycieka... 
      pytanie po czym sa te otwory i czy moge je zaslepic jakos?

• Przez eela
      Witam
      Mam problem z ladowaczem czołowym firmy Quicke 970.  Jet on zamontowany na Case MX80C.  Podczas mycia ciagnika prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spaliła się puszka od sterowników(Tak stwierdzili fachowcy). Sterowniki są z firmy Walvoil, nie można ich nigdzie dostać oraz nieda się naprawić.
      Wiec w związku z tym poszukuję kogos kto by założył mi całą "instalacje" do tego tura od nowa. 
      Przesyłam fotki tego sterownika a tura podeślę później. 

• Przez jarciu11
      witam czy tam szukam a i tak nic z tego nie rozumiem.. chodzi o podłaczenie tura do ursusa 3512 dokładnie o podłaczenie hydrauliki... jak to wszystko poustawiać i w które gniazda sie wpiąć... tur posiada 3 sekcyjny rozdzielacz... no niby to wszystko proste bo zapinam z tyłu jak przyczepe ale .... o ile dobrze to rozumiem aby do rozdzielacza od tura musi dochodzić cały czas ciśnienie... zeby tak było trzeba przestawić wajche pod siedzeniem i jeszcze trzymać tą z boku ... idzie sie gdzies wpiąć ... sam sie juz zamotałem w tym co pisze.... prosze o jakies jasne wytłumaczenie tegooo na chłopski rozumm. z góry dziękuje i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.