Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze dolewamy jak rano gdzieś jedziemy to woda zawsze jest ;] pompa powinna być dobra bo rok temu miał kapitalke ale nie którzy zrobią tak że 1rok pochodzi minie gwarancaja i sie zepsuje musze go do mechanika zawjeść ;]

Opublikowano

a czasami nie myles szlalfem chlodnicy ????? najwieksza glupota :) bo po myciu chlodnica jest mokra przez dluzszy czas a jak jedziesz wpole pyl ci szybciej osiada na mokrym :) u mine we wsi kobajnisci tak robili umyli chlodnice w bizonie i ognia w pole a potem tekst chlodnice mylem a sie grzeje :) a teraz nawet gdzies to opisali chba w top agrar o myciu chlodnicy :):D

Opublikowano

to jak po 15 minut ci się grzeje to raczej termostat(wyjmij termostat i zobacz czy tak samo szybko się będzie grzało) albo pompa. jak by byłą chłodnica to tak szybko by się chyba nie grzał no chyba ze zatkało się gdzieś..

Opublikowano

Jak jutro rano wstaniesz,to spróbuj spuscic wode.Zapewne jak na wiosne zalałeś to tak i jeszcze nie spuszczałeś.Jeżeli leci to spuśc wszystko z niej i przelej pare razy czysta woda.Sody kaystycznej nie masz zapewne???Jak zalejesz to odpal ciagniczek i patrz na odpalonym czy woda swobodnie przepływa.Oczywiście musisz miec otwarty korek.Poprostu zajrzyj tam.Jak pieknie Smiga obieg,to naciskaj przewody i sprawdzaj czy wyczuwasz wode czy powietrze.To jest bardzo ważne.Jak to zrobisz to napisz na forum to napisze nastepne wskazówki.Powodzenia.

Opublikowano
Mozliwe ze jak masz tyle lat wode w chlodnicy to sie zapchalo kamieniem i d*pa..moj wujek tak mial w ciapie

 

to nie możliwe jak kończe robote to rano wylewam wszystko z chłodnicy i wlewam nowej wody i wszystko zlatuje

Opublikowano
to nie możliwe jak kończe robote to rano wylewam wszystko z chłodnicy i wlewam nowej wody i wszystko zlatuje
Jeśli wlewasz nową wodę to tym bardziej się zakamienia, powinno się zalewać tę samą wodę, albo jeździć na płynie.
Opublikowano
Jeśli wlewasz nową wodę to tym bardziej się zakamienia, powinno się zalewać tę samą wodę, albo jeździć na płynie.

 

Na jakich płynach? Mówisz ze najlepiej było by dolewać do starej wody nowej po trochu?

Opublikowano

Płyn np. Borygo, Petrygo itp.

 

By nie odkładał się kamień to powinieneś wodę spuszczać w pojemnik i tą samą wodę wlewać spowrotem. Ty napisałeś że spuszczasz, a wlewasz nową.

 

jak kończe robote to rano wylewam wszystko z chłodnicy
trochę to dziwne co napisałeś, bo jeśli już spuszczasz to natychmiast po robocie
Opublikowano
Płyn np. Borygo, Petrygo itp.

 

By nie odkładał się kamień to powinieneś wodę spuszczać w pojemnik i tą samą wodę wlewać spowrotem. Ty napisałeś że spuszczasz, a wlewasz nową.

 

trochę to dziwne co napisałeś, bo jeśli już spuszczasz to natychmiast po robocie

 

nie nie źle mnie zrozumiałeś rano jak wyjeżdżam w pole to wylewam starą wode i wlewam nowej;]

chyba ze jest jej dużo to nie to dolewam do pełna i jade. Ale tera będe robił jak mówisz starą w pojemnik albo te płyny ;] ale i tak z tym przegrzewaniem musze dać do machanika ;]

Opublikowano

ja miałem tez taki przypadek , zaczeło sie do tego ze cos grzebałem przy ternmostacie(oczywiscie go nie było ) ^_^ ale była kawałek blaski zwinieta w ruron , spytałem sąmsiada ktury jezdził kupe lat na ciagnikach i powiedział ze mam wywalic blaszke I BłAD!! sie 3dni meczyłem (soda kaystyczna itp ) :) a ciagnik sie grzał (samom jazda) Spytałem majstra i powiedział ze musi cos tam byc bo pompa nie na danrza . i wstawiłem blaszke i jest ok Morał z tego ze ciapki muszą mieć chodz blaszke wlozoną. ps. pasuje puszka od piwa!!! :D:)

Opublikowano

Chlopaki nie jestem za borygiem.Nie polecam tego za przeproszeniem g... lac do tych silników w tych nowszych traktorach to może i tak ale w ursusach C-330 lub c-360 to nie.Rozmawiałem ze starszym mechanikiem b.dokładny człowiek i go pytałem na ten temat mówił nie lej tego!!!Najlepiej chodzi na wodzie.Wada wody to kamień osadzajacy sie w chłodnicy to fakt,np zimą na borygo taką c-360 bedziesz chełtał i chełtał,aż akomulatory posadzisz.Przelej ja 2 razy goraca woda odrazu masz rezultaty.Jak by był temat w sprawie co jest lepsze to stawiam na wode.Kamień tak jak i w naszych organizmach sie odkłada,tak i ciagnik.Jeszcze nie wiem czy borygo przypadkiem uszczelek nie wpiernicza i gumy.I tak w sprawie Adika,to sam on nic nie zdziała lepiej niech zacznie od tych prostrzych rzeczy ,co napisałem powyżej.Myśle ze to mała awaria jakiegos zapchanego kanału,wymiany termostatu,lub wyczyszczenia.

Opublikowano

a w ogóle to po co spuszczać wodę jeśli nie ma mrozu ??? u mnie oprócz kombajnu wszystko chodzi na płynie, raz że mnie dużo roboty i pieniędzy kosztowało gdy woda wyżarła blok w C-330, dwa że z wodą są czasem cyrki w zimę.

 

Pasek to masz dobrze naciągnięty ???

 

Wyjmij termostat i sprawdź przy jakiej temperaturze pracuje.

Opublikowano

Tylko wiecie w co nie moge u wierzyć przez 40lat nie mieliśmy takich problemów w tamtym roku zrobiliśy kapitalke i już coś szczeliło ci mechanicy zrobili pół ciągnika a za cały wzieli kase i jeszcze tak zrobili że wytrzyma rok jak gwarancja minie to to szczeli nie to szlak trafi! ! !

Opublikowano

Ja w tym roku sam robiłem c-360 troche tam miałem przebojów.Pisalem na tym forum co za przyczyna i wogule.Walczyłem z ciagniczkiem cały miesiac,ale ze skutkiem.Jestem bardzo zadowolony a w niepowolane rence nie oddaje maszyny.Wiem jacy moga byc mechanicy.Sprawdzilem w 2 punktach serwisowych wtryskiwacze na specjalnych maszynach cisnieniowych.W 1 mi powiedzieli ze 2 leja a 2 sa ok chodzi o rozpylacze oczywiscie.Bo jak wiadomo że wszystkiego sie nie zrobic samemu.A jak sie robi to jusz sie kombinuje ale too na kródka mete heh Ja tak rower zawsze robilem.A no wracajac do tematu.W 2 Warsztacie mi powiedzieli ze 4 leja i zmienili mi koncówki koszt to 90 zł.Oczywiscie zapłacilem i co sie okazało siedziałem w domu i sie ocknelem GDZIE SA MOJE STARE ROZPYLACZE heh nie otrzymałem ich nistety :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Demoeak
      Mam problem mianowicie, odpaliłem ciągnik który stał 4 lata, gdy wciskam sprzęgło to nie mogę wbić zakresu a biegi wchodzą, bo zgrzyta, a jak go odpalę na biegu to mimo że mam sprzęgło w podłodze to i tak mi jedzie, próbowałem od dołu odkleić tarczę płaskim i młotkiem i odeszło i już normalnie chodzi ale wciąż jest coś nie tak, ktoś coś wie?
    • Przez 15w40
      Na początku witam wszystkich. Ciapek wydaje metaliczny stukot po rozgrzaniu i na wyższych obrotach. Zawory regulowałem ze 4 razy, więc zakładając że to panewka zrzuciłem miskę, panewki ma wsumie jak nowe, no to sprawdzam czy krzywki wałka rozrządu są powycierane, czy mają jakieś ubytki czy coś w tym stylu. Kręcę wałem a tu wałek rozrządu przeskakuje wzdłużnie podczas obracania o jakiś jeden cm na oko i wraca do swojej pozycji że tak nazwę wstępnej. To jako że przyczynę stukotu najpewniej znalazłem mam pytanie jak ten luz usunąć? Jakieś podkładki dołożyć? Ciekawi mnie też dlaczego on mógłby się tak poluzować? Pozdrawiam
       
      edit: koło zębate wałka rozrządu przy składaniu nie było najpewniej dokręcone i gdy krzywka wałka miała podeprzeć szklankę popychacza powodowała taki opór że wałek łatwiej miał wysunąć się zgodnie ze skośnymi zębami kół zębatych niż tę szklankę wcisnąć. Pokrywe rozrządu zdjąłem wałek docisnąłem, całość złożyłem i po jakichś 2 godzinach pracy jak się zagrzał znowu stuka. Stuki słychać jak silnik złapie tak z 60 stopni jednak nie zawsze to słychać, tylko jak podniosę obroty około powyżej 1000 zaczyna stukać nawet jak obroty już spadną. Stukanie te czasami zanika nawet przy wysokich obrotach. Głowice mam zdjętą na tłokach nie ma odbitych zaworów, do zrobienia jak narazie zawory bo puszczają, wtryski do sprawdzenia i wyczyszczenia i filter powietrza do czyszczenia i zmiany oleju.
      Dodając jeszcze olej w silniku nowy filtr też, ciśnienie oleju 4 bary na zimnym i cieplym, zawory się nie zacinają, dźwigienki zaworowe nowe i po 2 godzinach widać na nich już odbite główki zaworów więc albo materiał kijowy albo jednak coś w związku z zaworami czy ogólnie rozrządem. 2 popychacze też pracujące od około 4 godzin mają zamiast kulistej główki mają spłaszczone 0,5 mm tej kulki, jednak nie przyglądałem się im przed montażem tak dokładnie może już takie były, zamienie te wybite i nie wybite miejscami i będę wiedział czy takie były czy coś tam o nie tłucze. Stukanie słychać było od jakiegoś roku ale dłuższe były okresy gdy nie stukał niż jak stukał teraz jest tak pół na pół.
      Tu moje pytania co może jeszcze stukać?
      Czy z takimi objawami jak podałem grozi że ciapek w pewnym momęcie pokaże tłok przez blok?
       
       
    • Przez PatrykDawid
      Niestety po 35 latach od zakupu wałek przegubowo-transmisyjny WOM kupiony do pracy C330 z glebogryzarką ma już dość i wymaga wymiany. Szukam nowego, ale z tego co widzę ciężko jest znaleźć coś bardzo bliskiego do oryginału. Czy macie jakieś polecenia czegoś co wytrzyma takie obciążenia? Czy ktoś z was miał do czynienia np. z wałkiem Waryński 3R? Zastanawiam się nad jego zakupem ze względu na odpowiedni, pasujący do starego i adekwatny do używanych maszyn (gryzarka, rotacyjna, opryskiwacz) moment obrotowy oraz ciekawy nowy sposób mocowania który wydaje się bardzo ułatwiać podpinanie. Pytanie do osób które miały z nim do czynienia, czy konstrukcja rurowa jest odpowiednio wytrzymała (wcześniej miałem frez o całości) oraz czy ten model wraz z tym nowym sposobem podpinania pasuje bez przeróbek do C330M i maszyn do tego traktora z jego epoki. A może macie jakieś inne polecane modele?

    • Przez silver1830
      Potrzebuje opini na temat silników Perkinsa euro 3 i Słowackich silników Martin disel po roku 2000 wszystko mnie interesuje awaryjność spalanie i częśći zamienne i remonty
    • Przez miśc360
      Dzień dobry,
      W c330 na 1 stopniu przełącznika grzeje świece żarowe, czy przy kręceniu rozrusznika też powinny grzać?
      Przy kręceniu u mnie grzeją, gdzie jest oryginalny przełącznik, a ciągnik z 1973. Tylko pytanie jak ma być, bo z nudów podłączyłem kontrolkę od świec żarowych i właśnie grzeje przy kręceniu, bo sprawdzałem na odprężniku bez odpalania.
      Jak jest u was?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v