Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kulas

Do czego szybkozłącze ? 3070

Polecane posty

Kulas    2

Witam!

Piszę z pytaniem do czego używane jest to szybkozłącze zaznaczone na zdjęciu niżej. Z obserwacji zdjęć innych MF nie zawsze to występuje.

Czy jest to jakiś powrót z obiegu ??? Jakie jest tego zastosowanie??

2rmy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dziękuję z góry za odpowiedzi !! :)

Lukash3060    105

Dokładnie :) Pozwala na szybszy powrót oleju do skrzyni zastosowanie np. przy prasie jeśli podłaczymy tu "powrót" to olej podczas zamykania klapy będzie szybciej płynął do skrzyni a w efekcie zużyjemy mniej czasu na zamykanie klapy :)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Wiadomość z agroFakt.pl

Kulas    2

Taaaaaaki cwancyk... :) jak dla mnie jednak nie jest to potrzebne ;) Zapewne poprzedni właściciel tego używał...;) Dzięki za szybką odpowiedź !! :)

Przemek1988    1

Witam! Mam pytanie, jak podłącza się w MFie szybko złącza od hydrauliki? Do tej pory miałem takie złącze, że to co było na ciągniku (żeńska) się odciągało i męska wchodziła bez problemu. W MFie teraz ta żeńska stoi w miejscu i nie wiem czy coś jest zastane, czy to inny typ złącza....

Lukash3060    105

Kolego ale czy wgl jest na nim główka do odciagnięcia ? :) Jeśli są to oryginalne złącza to wystarczy "wcisnąć" przewód z meską końcówką i powienien siedzieć. Będzie tak o ile jest to taki typ złącza. Jeśli jest na wierzchu jakaś wypustka która rzeczywiście kiedyś była ruchoma no to musisz się pobawic z tym. Na razie zobacz czy to nie jest tak jak mówiłem wcześniej ;)

Przemek1988    1

Właśnie nie bardzo mogę ją odciągnąć... Wyglądają na oryginalne, są dwie pary. Jutro zrobię zdjęcie jak coś i mogę wstawić. A jak wsadzę złączkę, to jak później ją wyciągnąć? Coś się zluźni?

Lukash3060    105

Jeśli by było to gniazdo bez tej ruchomej główki to jeśli przewód będzie bez ciśnienia to dobrze pociagniesz czy najpierw pchniesz a potem pociagniesz i sie wypnie a jeśli ruchoma czesć no to wiadomo odciagnąć wsadzić/ odciagnąć wyjąć ;)

• Like 1

nie moge podłączyć węża hydraulicznego do gniazda w mf 3065, nie można go wcisnąć tak jakby trzymało ciśnienie a jak luzuje gałkami to wąż wchodzi ale wyskakuje. W gniazda z jednej strony moge wcisnąć szybkozłącze a z drugiej nie.Co może być przyczyną?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Karol5211
      czy wie ktoś jak sie odpowietrza hamulce w mf 3070???
      z góry dziękuje
    • Przez gasnica
      Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super
    • Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez gasnica
      po odpaleniu ciagnika musze go ostro przegazować tak do ok 2tys obr silnika i dopiero wtedy mam ładowanie. Czy to nie jest czasem wina szczotków? Dodam tylko że u mnie szczotki są razem z regulatorem i nigdzie tego nie można kupić tak mi powiedział koleś w grene. Jak to naprawić?
    • Przez szymonek5320
      mam zamiar kupić MF i sie właśnie zastanawiam który będzie bardziej ekonomiczny na te moje "hektary"

zastanawiam sie nad MF 3070 4T lub 3080 bez T

oraz czy ten 3070 pójdzie w pługu 4 obrotowym bez większych problemów ziemie mam mozaikowate od 3 do 5 klasy
      oraz czy dał by rade w agregacie 3m aktywnym z hydropakiem do siewnika

tylko który agregat jest najlepszy na ciężka ziemie
      brona wahadłowa
      rotiler
      cyklotiler

z góry dzięki i czekam na odpowiedź