Skocz do zawartości
W0jcik

Case JX 95 spalanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
W0jcik    2

Witam chciał bym wiedzieć na jakich obrotach silnik będzie miał najmniejsze spalanie w orce i nie tylko w traktorze Case Jx 95 z silnikiem o mocy 97km.

Edytowano przez W0jcik

ChiquitaB    48

nam mówili że maks 1700 obr bo wtedy ma największą moc i my się tego trzymamy powyżej to już tylko większa prędkość. Na pewno Ci powiem że jx90 w orce na piachu to 3 zakres 1 bieg lepiej ciągnie jak byś miał dać 2 zakres 4 bieg wtedy słabo ciągnie mało elastyczny. Na glinach 2 zakres 2 bieg czasami 1 inaczej nie daje rady z płógiem:/ maks 1700 obr spalanie na hektar do 22 litrów dochodzi. hektar w 1.5h walnie mniej więcej czyli bez szału. Ja tylko zapytam czy wam też tak wyje na biegu 2 zakres 3 bieg? Tak z ciekawości

W0jcik    2

Tak dla też wyje ale jak zauażyłem to tylko jak napęd jest włączony i najbardziej wyje na 4 biegu 2 zakresu a naj mniej na 1 biegu 2 zakresu.

Dziękuje za rade i Pozdrawiam :D

Wiadomość z agroFakt.pl

KOSTEK12    5

a ja myślałem że to mój JX100U(95KM) jest strasznym "krwiopijcą" a tu proszę do 22 litrów dochodzi. hektar szkoda że nie napisaliście jakimi pługami orzecie, bo ja na ziemi 3 i 4 klasa 3 ha w jednym kawałku(2x szerszy niż długi) pług OVERUM 4x35 spalił ok.50l ,orka na 3biegu II zakres na zającu prędkośc przy 1800obr/min 8km/h. co do wycia to mój wyje na każdym biegu i im większa prędkośc tym wycie głośniejsze trochę to wkurzające jak taki ciągnik podczas jazdy wyje jak sześcdziesiątka :(

W0jcik    2

U mnie dochodzi 14-16l/ha jak orze akpil mix 40 na max rozstawiony a jak rok temu porzyczyłem od znajomego pług unia tur 35 to doszło do 25l/ha dużo też zależy od pługa jakie jest spalanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się