Skocz do zawartości
Gość David139

Zetor Crystal 16145

Polecane posty

Gość David139   
Gość David139

Poszukuję zdjęć Zetora Crystal 16145 w dobrym stanie, przód, boki, tył oraz z kabiny, z otwartymi i zamknietymi drzwiami (w wysokiej rozdzielczości), zdjęcia posłużą do wykonania modelu ciągnika do gry, czy ktoś z was posiada taki traktor?

Jeśli ktoś chciałby się podzielić zdjęcia może wysłać na adres: dawidb139@interia.pl

Marcin91    281

Jak widzisz to nie jest dział do szukania zdjęć do modelu gry. Jak chcesz takich zdjęć to znajdź w galerii taki ciągnik jaki by Ci odpowiadał i zapytaj właściciela czy zrobi Ci zdjęcia.

Zamykam.

Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez EDGE98
      Witam 
      Tak jak wyżej który ciągnik wybrać jako pomocniczy . Ciągnik będzie wykonywał lżejsze pracę.Cena tych dwóch ciągników jest porównywalna . Główny ciągnik to Zetor forterra 115.
    • Przez WojtekWawszczak
      Witam. Mam prośbę. Może mi ktos dokładnie wytłumaczyć obsługę zetora 5211 chodzi mi gdzie znajduje bagnet do sprawdzania poziomu oleju w silniku, gdzie jest zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy, jakie ma hamulce, zapalanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, kierunków, schemat skrzyni biegów 
    • Przez Michle18
      Witam jak w tytule jak zablokowac przednia os w zetorze? przy belkach przodek siada boje sie o sprezyny
    • Przez Bartekk303
      Witam   W zetorze 7441 szybko nagrzewa się olej w skrzyni biegów (10w30 oryginalny Zetora), nowa pompa hydrauliczna. Jakie mogą być tego przyczyny? 
      Pilne! Oczekuję sensownych odpowiedzi  
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam okazję kupić traktor zetor proxima 100 power z roku 2012 i 2010. Jakie opinie macie na temat tego traktora (jazda, awarie)? Naprawiał ktoś sprzęgło elektrohydrauliczne? Jakie są częste awarie w tych traktorach? Na co patrzyć przy kupnie traktora?