Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mareksame

Ehr same antares 130

Polecane posty

mareksame    0

Witam szukam informacji na temat czujników podnoszenia ramion w same antares nie podnosi mi na max wys , sterowanie z błotników dziala i moge podnieść na maxa a na konsoli nie moge

Wiadomość z agroFakt.pl

dominik1989    4

Pod tym okrągłym pokrętłem ze skalą od 1 do 8 czy jakoś tak jest taka mała dźwigienka ona jest od wysokości podnoszenia.

mareksame    0

ale jest ustawiony na najwyzszy poziom ale dalej nie podnosi na maxa nie wiem co jest moze jakies czujniki do podnoszenia przy ramionach ale ich nie moge znalesc

czujnik jest z lewej strony prze głównym ramieniu wychodzącym z tylnego mostu

panowie mi niechce opuścic podnośnika i sprawdzałem czujnik i wszystkie kable sterujące ehr i nie mam pojęcia co może bys za przyczyna może mi coś podpowiecie dziękuje z góry z podpowiedzenie usterki

Marcelix    52

Jeżeli masz sterowanie podnośnikiem na błotnikach, to sprawdź czy aby któryś przycisk od podnoszenia nie zwierał. Czasem tak się zdarza, że jak dostanie się do nich woda, to robią zwarcie i sterownik "widzi" że ma podnosić i tak właśnie robi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez kolas1989
      Mam problem z podnośnikiem w Same Laser 100. Sama pompa podnośnika jest w pełni sprawna jednak moim zdaniem problem tkwi w nieprawidłowym ustawieniu 'przełączników' podnośnika. Ciągnik kupiłem niedawno i prawie od samego początku miałem problemy z podnośnikiem, raz podnosił a raz nie. Jeżeli ktoś posiada taki ciągnik to prosiłbym o pomoc bo nie bardzo wiem co mogę jeszcze zrobić...