Skocz do zawartości
marcin28176

Maszyny na testy

Polecane posty

marcin28176    3

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest haczyk w braniu maszyn na testy. Jak nie tu, proszę o przeniesienie. Z góry dziękuje

Wiadomość z agroFakt.pl

fergusonki    36

Max 2 dni? ja mam podorywkowy już ponad tydzień :)

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

qazi    58

a chcesz kupić daną maszyne czy tylko potestować sobie?

co do testów to przeważnie wszystko zależy od tego jak dogadasz sie z dealerem

hubertuss    512

Dealer raczej sonduje czy chcesz kupić itd. Ot tak sobie nie dają pierwszemu lepszemu. Co do ursusa to raczej bym nie liczył. Testy robią bogatsze marki z bogatszą siecią dealerską. Nie zapominajcie, że potem te modele trzeba taniej sprzedać. I ktoś te strate musi ponieść. Montowni składaków jakim jest ursus bardzo na to nie stać.

breat    0

Witam,

Szukam chętnego chodowcy bydła do testowania ścielarki firmy Silofarmer P 280 najlepiej z okolic Kosinowo 55-110 Prusice kontakt           tel. 664925126

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez mariush314

Witam wszystkich,
      Od dłuższego czasu śledzę sobie nasz rynek maszyn rolniczych, fora rolnicze i z tego co zauważyłem trudno w naszym polskim internecie znaleźć jakąś sensowną stronę, na której można by poczytać albo pooglądać różne nowinki związane z rolnictwem. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju testy maszyn, wyniki badań naukowych, testów polowych, ciekawe nowe rozwiązania.
      Z rozmów z wieloma róznymi rolnikami wynika, że oni szukają takich rzeczy, chcą być na czasie i wprowadzać ciekawe rozwiązania do swoich gospodarstw, ale dużo rzeczy trudno po prostu znaleźć.
      Co myślicie o stworzeniu takiej strony? Czy interesowałyby was takie rzeczy?
      Z tego co czytam po różnych wątkach to przewijają się tutaj tego typu rzeczy, ale raczej trudno coś znaleźć jak się szuka czegoś konkretnego. Także chętnie posłucham waszych opinii:)  
    • Przez Jarek90
      Witam, chciałbym poznac opinie innych forumowiczów odnośnie pewnego sprzedawcy używanych maszyn rolniczych, Firma nosi nazwe MARKOPOL, w miejscowości Łaszczów woj Lub, a tagze innych handlarzy w tych stronach, mysle ze jesli beda opinie pomoze to wielu rolnikom w zakupach
    • Przez asdafi
      Przymierzam się do zakupu kilku maszyn z premii MR i mam pytanie czy ktoś poleci jakiegoś dobrego sprzedawce w świętokrzyskim?
      Jeśli chodzi o maszyny to byłby to zgrabiarka karuzelowa, opryskiwacz, rozsiewacz nawozu oraz owijarka.
      Wszystko raczej polskiej produkcji (samasz,sipma,metal fach, unia)
      Pozdrawiam