Zaloguj się, aby obserwować  
Areczek

Usterka w panelu podnosnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Areczek    0

Witam.

Mam pewien problem z podnosnikiem. Raz bylo tak ze przestal dzialac rozkręciłem go ruszyłem wtyczką tam do tych kabli i dzialał. A potem znowu nie dziala. Sprawdzilem wszystko i nic.

Może wy pomożecie Co trzeba tam zrobić.

Gdzie najwyżej Kupić taki panel i ile on by kosztował :D

Z Góry dzięki xD

i Chcialbym dodać Ze jest to traktor marki Massey Ferguson 3070 :D;)

Edytowano przez Areczek

kravter    38

kupic? chlopie nie wiem czy to kupisz a jak kupisz to nie bedzie tania rzecz ;P ja oddawalem do dobrego elektryka i mi naprawil jakas tam sciezka na ukladzie byla spalona czy cos takiego wziol 100zl :P

a tak wogole sprawdzales bezpieczniki pod maska? z przodu kolo filtra powietrza

Edytowano przez kravter

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sprawdzilem wszystko i nic.

Sprawdziłeś wszystko, czyli co? I jak to sprawdziłeś? Chociaż przedzwoniłeś przewody prądem min. 5A? Czujniki sprawne? Elektrozawory sprawne? Co do ceny, to używany panel to koszt około 3000 PLN.

Tom1988p    0

Panowie ciekawy mam problem w MF6190. EHR ma taki problem że czasem nie dochodzi do niego prąd. Jak poskacze trochę na polu to czasami załączy się ale częściej rozłącza. Nie wiem gdzie znaleść kostkę przez którą idzi zasilanie. Obmaca łem już wszystkie kostki pod panelem EHR (na prawym błotniku) i nic. Lub czy to może być zimny lut w sterowniku? Najlepsze jest to że przez całe pole jedzie się i dobrze, zbliza się koniec podskoczy i nie działa :/

Dodano:

Problem naprawiono. Okazało się że kabel przy akumulatorze nie łączył (czerwony od bezpiecznika)

Edytowano przez Tom1988p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez janekpro
      Witam wszystkich jestem tu nowy, to mój pierwszy post jbc. 
      Mam ursusa 3512 i jak w temacie nie mam prądu tzn. nie ma ładowania, grzania na świecach, kierunków, wskaźnika paliwa a tak to wszystkie światła są i klakson też działa. Zepsuło się podczas montowania wiatraka 12v 1.2A no i zamontowałem, pokręcił się chwile i nagle przestał działać a za tym własnie poszły te rzeczy co wyżej wymieniłem. Zerknąłem do bezpieczników i niby wszystkie są dobra a nie działa. Proszę o waszą pomoc i sensowne odpowiedzi. Albo jak by ktoś miał opis bezpieczników to też bym prosił. 
    • Przez miles3147
      Witam. Słyszałem kiedyś, że można zwiększyć udźwig w 4514 poprzez założenie cylindra i tłoka od 5714. Robił tak ktoś? Wyjdzie taniej, bo żeby zwiększyć siłownikami wspomagającymi udźwig o tonę, to trzeba wydać 2 tyś zł.
    • Przez Sebast654
      Witam mogę prosić o wytłumaczenie mniej więcej które przyciski do czego są i jaka jest ich konfiguracja badz na co uwarzac. Ares 610rz 

• Przez karol2306
      Cześć

W swoim Mx nie mam fabrycznej amortyzacji tylnego tuza. Ostatnio urwałem wieszak i znalazłem temat dotyczący zastosowania hydro-akumulatora w układzie podnośnika tak aby podnośnik miał funkcje "pływania". Przerabiał to ktoś u siebie? Ewentualnie ktoś się może orientuje jakiej pojemności trzeba zastosować hydro-akumulator tak aby działało to poprawnie??
    • Przez JumperTomek
      Witam, czy ma ktoś nr części tego krzyżaka i tulejki gumowej od dźwigni podnośnika z prawej strony która idzie do regulatora siłowego ?
      Mój ma luz i opiera się na baku już, a regulacja na dźwigni już się skończyła Da się to dokupić w ogóle gdzieś ? Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj