Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Areczek

Usterka w panelu podnosnika

Polecane posty

Areczek    0

Witam.

Mam pewien problem z podnosnikiem. Raz bylo tak ze przestal dzialac rozkręciłem go ruszyłem wtyczką tam do tych kabli i dzialał. A potem znowu nie dziala. Sprawdzilem wszystko i nic.

Może wy pomożecie Co trzeba tam zrobić.

Gdzie najwyżej Kupić taki panel i ile on by kosztował :D

Z Góry dzięki xD

i Chcialbym dodać Ze jest to traktor marki Massey Ferguson 3070 :D;)

Edytowano przez Areczek

kravter    36

kupic? chlopie nie wiem czy to kupisz a jak kupisz to nie bedzie tania rzecz ;P ja oddawalem do dobrego elektryka i mi naprawil jakas tam sciezka na ukladzie byla spalona czy cos takiego wziol 100zl :P

a tak wogole sprawdzales bezpieczniki pod maska? z przodu kolo filtra powietrza

Edytowano przez kravter

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sprawdzilem wszystko i nic.

Sprawdziłeś wszystko, czyli co? I jak to sprawdziłeś? Chociaż przedzwoniłeś przewody prądem min. 5A? Czujniki sprawne? Elektrozawory sprawne? Co do ceny, to używany panel to koszt około 3000 PLN.

Tom1988p    0

Panowie ciekawy mam problem w MF6190. EHR ma taki problem że czasem nie dochodzi do niego prąd. Jak poskacze trochę na polu to czasami załączy się ale częściej rozłącza. Nie wiem gdzie znaleść kostkę przez którą idzi zasilanie. Obmaca łem już wszystkie kostki pod panelem EHR (na prawym błotniku) i nic. Lub czy to może być zimny lut w sterowniku? Najlepsze jest to że przez całe pole jedzie się i dobrze, zbliza się koniec podskoczy i nie działa :/

Dodano:

Problem naprawiono. Okazało się że kabel przy akumulatorze nie łączył (czerwony od bezpiecznika)

Edytowano przez Tom1988p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez Adex
      Witam
      Mam pytanie co może być przyczyną opadającej wajchy podnośnika w ursusie c-360. Dopychając wajchę do końca(położenie do podnoszenia) po podniesieniu trzeba ją cały czas trzymać ręką ponieważ po puszczeniu wajcha opada i podnośnik się opuszcza. Dokręcałem już śrubki tej wajchy aby ciężej chodziła i może coś trzymała ale to prawie nic nie daje a jak już dokręce tak żeby coś dawało to wytrzyma kilka godzin i dalej to samo.
    • Przez darekprz
      podośnik bardzo szarpie podczas podoszenia przypuszczam że jest mało oleju jak sprawdzić poziom oleju hydrauliczego w c 385 i gdzie jest korek wlewu oleju

proszę o pomoc
    • Przez metiu
      witam
      szukam informacji na temat założenia siłownika wspomagającego podnośnik do Ursusa 3512(MF 255) chce taki wstawić do swojego ferdka i założyć rozdzielacz 3 sekcyjny do sterowania podnośnikiem, i 2 pozostałe pod wyjścia na np przyczepę. Tak by nie przełączać dźwigni pod siedzenie w celu podnoszenia i przelonczana np znaczników