Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krystian7745    18

Po niedzieli ma przyjechac i chce sie was spytac jak dobrze dotrzec Zetora Proxime (My będziemy mieli 120 POWER) jakies wskazówki z doświadczenia.....czy mozna ja zapiąc odrazu do prasy??? z góry dzieki

farmtracker    10

Jeśli masz prase zwykłą, stałokomorową pasówke, to możesz go podpiąć, ale przy walcowej też go nie zajeździsz. Jeśli będziesz robił sianokiszonkę w baloty to podepnij go pod owijarke niech sobie "po pyrka".

Krystian7745    18

znaczy bedzie chodzil z prasa unia famarol df 1,8vd i nie wiemy czy go od razu podpiąć czy pierw 77 a proxime po jakis 10-20 mtg ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz56612    1

Jakby nie miała dużego obciążenia to mógłbyś. Ja i tak najpierw bym ją dotarł, a później obciążał cięższymi pracami (chociaż przy dotarciu też nie może ciągle na jałowych obrotach chodzić ;D)

Rolnik1973    1247

Wpierw trzeba na pusto pojeździć po wioskach żeby ludzie zobaczyli i wpadnie z 5 mtg, potem coś leciutkiego w pełnym zakresie obrotów i tak stopniowo zwiększać obciążenie, najważniejsze nie przegrzać.

farmtracker    10

Dokładnie przewieź się po wiosce ty, rodzinka... Zapnij go do przetrząsarki, zgrabiarki, owijarki niech sobie wbije kilka motogodzin, daj mu popryskać, posiać nawóż, zobaczysz, że ani się obejrzysz i bedzie 50mth.

Kamil1998    85

No to moja proxa mając 3mth poleciała w rozrzutnik 6ton,a po 10mth w orke :D Aby jej nie przegrzać,czyli orane było na półbiegu :)

kamil0590    0

do mnie jak przyszła to miała 3 mtg a od 7 już kosiłem i prasowałem i ma jad dobry no ale na 100 mth to litre oleju tak lekutko z apetytem wypija

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się