Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maseey

radio do zetora proxima 8441

Polecane posty

maseey    76

mam zamiar kupić radio do zetora najlepiej z usb i radiem bez cd jakie proponujecie do 60 zł :D problem jest taki że w zetorku jest wejście z trzema kablami i ono nie będzie pasowało bo wszystkie radia mają teraz wejścia take jak są w samochodach no i nie wiem jak zetorze to przełożyć do innego wejścia :( i nie wiem ktury to jest kabel od głośników :( proszę o szybką odp z góry dzięki :)

jesli kupisz radio to najlepiej jak kupisz nowa kostke iso - chyba tak sie to fachowo nazywa na kostce bedziesz miał odpowiednio zabarwione przewody oraz podpisane np spiker L +12v itp a w ciagniku to szukaj i tak nie obejdzie sie bez podnoszenia dachu to tam bedziesz miał wszystko na wierzchu

piechur    3

jak ja zakładałem do swojego to pod dachem miałem wyciągniętą kostke a w radiu iso i wychodziły z nie 3 kable (radia) kwestia odpowiednio je podłączuć a radio audiocore

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jakie proponujecie do 60 zł

Za tą cenę nie ma znaczenia jakie wybierzesz. I tak nie wytrzyma gwarancji.

w zetorku jest wejście z trzema kablami i ono nie będzie pasowało

Będzie pasowało każde radio. Opisów podłączenia na AF jest bardzo dużo, a w temacie z poradami jest opis złącza ISO.

szymdoc    0

witam kupiłem radio Sony GDX-G1002U do zetora 8441 proxima i nie wiem jak podłączyć czy ktos montował nowe radio ?prosze o pomoc z góry dzięki .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W czym Ci pomóc? Mam Ci to podłączyć?

kakus19    1

witam mam radio sony dsx a30 i od niego wychodza 2 kostki jedna jest od glosnikow a druga od zasilania.z glosnikami sobie raczej poradze bo w ciagniku tez sa oznaczone kabelki.kostka od zasilania przy radyjku ma takie kable:żółty-ciagle zasilanie, niebieski-sterowanie silownikiem anteny,czerwony-włączone zasilanie,czarny-masa.przy ciagniku natomiast w gąszczu tych wszystkich kabli(jest klima) jest ''wolna'' ta kostka co na foto i ona ma tak jak wyzej napisalem dwa połączone ze sobą kable czerwone dwa niebieskie i pojedynczy fioletowy.jak to prawidlowo podlaczyc podpowie ktos? a i co z anteną do radia?moze trzeba podniesc dach i szukac innych kabli?ps. w mojej galerii jest fotka tej kostki

Edytowano przez kakus19

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:

Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?

Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes:
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez Mateuszlampo
      Witam, zamierzam zamontować radio w swoim lampo, i potrzebuję pomocy bo nie mam pojęcia jak to zrobić. <_<  Wiem, że oryginalne głośniki powinny być zamontowane w zagłębieniach z tyłu podsufitki, jednak co zrobić jeśli ich nie mam? Chciałbym się również dowiedzieć, jaką antenę wybrać oraz w jaki sposób poprowadzić przewody. Z góry dziękuje za pomoc       
    • Przez matiz955
      Mam problem z elektryką, w JD 5720 wersji ekonomicznej, otuż nie mam żadnych świateł, nawiewu i radia, nie wiem co jest przyczyną.
      Nowy włącznik świateł nic nie dał.
    • Przez dolot4
      Witam serdecznie,
      niedawno zamówiliśmy nowego Zetora Proxime 90 Plus. Chcemy dokupić do niego odpowiedni sprzęt czyli pług oraz agregat uprawowy-talerzowy pełniący jednocześnie funkcję ścierniskowego. I teraz pytanie, jaki sprzęt wybrać? Pług ma być 3-skibowy obrotowy, raczej używany (najlepiej zachodni?), natomiast agregat miałby być nowy. Z jaką szerokością agregatu poradzi sobie ten Zetor? Posiadamy ziemie w klasach 4-6, cześć gliniasta, ciężka, ale zdarzają się także pola "piaskowe". A może nie kombinować i kupić osobno talerzówke i agregat uprawowy? Byłbym wdzięczny także za opinie na temat samego ciągnika.

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.