Skocz do zawartości

Polecane posty

niutekTM140    0

z góry przepraszam bo nie wiem gdzie mam napisać. problem mam tego typu

zawoziłem pszenice na młyn a szefowa zapytała mnie o jakiś nr producenta roślinnego ( czy coś podobnego-sama dokładnie nie wiedziała o jaki papierek chodzi) bo ona miała jakąś kontrolę i czegoś jej brakuje. coś wspomniała że muszę iść do lekarza weterynarii po taki nr czy też owy papierek. jeśli ktoś miał podobny przypadek proszę o odpowiedz.

z góry dzięki

Karol445    32

Weterynaria powiatowa wystawia takie zaświadczenia. Musisz iść do nich złożyć wniosek i wydadzą (a potem będą wiedzieli kogo kontrolować).

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kraker
      Witam, będe musiał kupić nową kosiarkę rotacyjną (dyskowa odpada). Jaką firmę polecicie bo zastanawiam się nad rotacyjną Famarolu i Samasza a Mesco na pewno odpada. Cena kosiarki do 4000zł. Kosiarka będzie chodzić z zetorkiem 7211
      Pozdrawiam Kraker
    • Przez arknaw
      Witam, czy może ktoś spisać nr z paska napedzającego kosę w modelu M1200 (Ten z lewej strony hederu pod osłoną). U mnie numery wytarły się.
    • Przez Derform12
      Witam chciałbym się dowiedzieć jak otrzymać numer gospodarstwa rolnego jakie warunki muszę spełniać prosze o szczegółowe informacje
    • Przez Jurekk
      Witam proszę o informacje. Próbuję odnaleźć jakieś numery identyfikacyjne kombajnu ale z marnym skutkiem. Tabliczki znamionowej nie posiadam. Może ktoś z WAS wie gdzie tego szukać. Potrzebne mi jest to do ubezpieczenia a bez tych numerów nie da rady.
    • Przez mati00733
      Witam.
      Chciałem sie zorientować,czy ktos moze z uzytkownikow zakupił przedni tuz polskiego producenta?
      Nosze sie z zamiarem zamontwania przedniego tuza w case mx150,i stad dylemat w wyborze.
      Na Allegro czy tablicy,widnieja ogloszenia,ceny wachaja sie od 3000 do 6500zl.
      Na co zwrocic uwage?narazie znalazlem tuz firmy metal-plast,wyglada na solidny,silowniki dwustronnego dzialania...