Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jarx08

Schemat dominator 96

Polecane posty

jarx08    2

witam wszystkich,

potrzebuje instrukcji obslugi do dominatora 96 i schemat instalacji elektrycznej w jezyku polskim chyba nie ma wiec najlepiej zeby w ang a jesli nie ma nikt to obojetnie w jakim prosze o wyslanie na maila jarx08@gmail.com

pozdrawiam

wojtek918    3

Po co zakładasz nowy temat?????? Jest temat na AF na ten temat. Zaraz ci wyślę potrzebne ci instrukcję. Są w języku angielskim.

Wiadomość z agroFakt.pl

jarx08    2

Po co zakładasz nowy temat?????? Jest temat na AF na ten temat. Zaraz ci wyślę potrzebne ci instrukcję. Są w języku angielskim.

wyslij na jarx08@o2.pl

lub na jarx08@gmail.com

michaltos    0

Witam. Jeżeli jest taka możliwość to również proszę o schemat do tego kombajnu. mam dominator 86 ale to praktycznie to samo.

z góry dziękuję i pozdrawiam.

adres: michaladwent@interia.pl

Edytowano przez michaltos

radzzio17    0

witam jezeli mozna to tez prosze o ten schemat do 96 bo mam problem z czujnikami :) pozdrawiam

radoslaw.tyc@onet.pl

Tomasso    8

Witam jeśli mógłbym prosić to proszę również o ten schemat

tomasso1989@o2.pl

Pozdrawiam

Tomasso    8

Witam jeśli mógłbym prosić to proszę również o ten schemat

tomasso1989@o2.pl

Pozdrawiam

misza9128    15

Witam, ja również prosiłbym o schemat misza9128@wp.pl z góry dziękuję, pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez mastek89
      Witam wszystkich. Mam problem jak w temacie. Poszukuje schematu instalacji elektrycznej do ursusa c-330M. Potrzebny jest mi on ponieważ kupiłem takowy traktor i nie posiada on w ogóle instalacji elektrycznej dlatego chce ja zamontować aby bez problemu przeszedł przegląd. W internecie pełno jest schematów od zwykłej c-330 ale wiem że w c-330M są zmiany np czujnik który uniemożliwia odpalenie go jeśli nie jest na luzie i jeszcze jakieś inne rzeczy. Bardzo potrzebuje tego schematu a przeszukałem już chyba wszystko. Jeśli ktoś może to niech wrzuci taki schemat a jeśli nie to pytanko czy ktoś mógłby przerobić ten ze zwykłej tak aby pasował do mojej M-ki? Z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez demo15
      Witam.
      Mam następujące pytanie, otóż czy ktoś spotkał się z przerobieniem napędu motowidła z łańcucha na pas klinowy?

Pozdrawiam
    • Przez ModliX
      Witam, bardzo prosiłbym kogoś znającego się na hydraulice o narysowanie schematu podłączenia i wypis potrzebnych przewodów, końcówek i zaworów tak aby silnik miał możliwość kręcenia się w lewo lub w prawo o różnej prędkości w zależności od otwarcia zaworu. Wiem że w silniku należy obrócić obwód oleju tak jak w silnikach elektrycznych aby zaczął kręcić się w drugą stronę. Silnik ma być podpinany standardowo pod tylne wyjścia hydrauliczne w mf 255. Zastanawiam się nad zaworem trójdrożnym aby jednocześnie regulować przepływ i kierunek ale jak zrobić powrót do ciągnika? I proszę o rozsądne podejście jeśli chodzi o koszty tego . Zależy mi na tanim rozwiązaniu. Wolałbym zawór niż rozdzielacz dlatego że zależy mi na regulacji prędkości i zostawaniu w tej pozycji. Bardzo proszę o pomoc. 
    • Przez radeklegia
      Witam.mam problem z czujnikami w swoim claasie mrygaja mi kontrolki nawet na pusto nie wiem czy tak powinno być jednego czujnika na wytrzasaczach nie mam,za sitami mam ale nie wiem czy dobrze ta listwa działa,na tym komputerze kabelek idzie od ustawień czułosci do tych kontrolek ale tego też nie wiem czy to jest dobrze podłaczone.jak ktos ma takie czujniki strat i na wytrzasaczach czy z przodu bo tam tez powinen jakis był ale go nie ma fajnie było by zobaczyc na fotkach