Zaloguj się, aby obserwować  
Jarolek19

New Holland 8160

Polecane posty

Jarolek19    0

Nie chodzi mi w nim przedni podnośnik niewiem czego

sprowadziłem go niedawno z Holandii

podczepiłem do niego wał Cambella noi nawet nie drgną

niewiem czego czy to takie ciężkie jest?

Tato prubował coś z tym zrobić ale nic z tego

niewiem potrzebny serwis będzie do tego czy jakiś dobry macher?

oki39    2

Moze jakis przewod przydkany, albo cos z pompa. Nic innego chyba nie bedzie. Jak macie jakis licznik do mierzenia cis. oleju to odkreccie do podnosnika i sprawdcie czy wogole cos leci. ana sucho dziala? Jak sterujecie nim dziwgnia?

Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

kris14    261

A może zablokowany jest ten podnośnik na zaworach gdzieś na obwodzie?

Bo często ciągniki mają właśnie take coś ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarolek19    0

nie dźwignią tylko małym pokrętełkiem

zobacze przysłucham sie waszych rad najwyżej jutro coś pokombinujemy z Tatem

oki39    2

Aha masz tam jakies elektrozawory? Trodno mi powiedziec bo nie wiem jak to tam wyglada.

oki39    2

Chyba nie, wydaje mi sie ze przy pompie. U mnie to jest zrobione jako wyjscia hydrauliczne, podpiete weze z tylu do wejsc i steruje dzwignia, wiedz u mnie nie ma jakiejs super filozofi.

MAcie jakas ksiazke? Bo moze ma jakas zalerznosc od innej czynnosci. Wydaje mi sie ze jak przesledzisz co jak gdzie idzie to powinienes dojsc co jest przyczyna.

Moga tez byc poprostu zapieczone jakies zeczy i nie darady ruszac.

oki39    2

Co powinno byc? Czy ten ciagnik ma jakiegos "brata" z Casa?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rsiejka
      Witam. Mam problem z new hollandem t4050f. Wczoraj podczas prac z masztem od wozka na tylnim tuz cos strzelilo gdzies pod kabina. Maszt + towar to bylo pewnie okolo 1000-1200kg, do tej pory ciagnik chodzil tak i nie bylo problemow. Tak jak mowilem podjechalem pod towar pokretlo podnosnik do gory a on poderwal moze z 10 cm nad ziemie i koniec.Podnosnik bez reakcji, wspomaganie nie dziala i nie jedzie. Obstawialem ze moze sprzeglo poszlo albo pompa hydrauliczna. Sam nie wiem. Moze cos o ciagniku. Nh t4050f moc okolo 95km, skrzynia 4 zakresy, 4 biegi + polowka do gory, pelzaki. Rewers elektrohydrauliczny. Podnosnik tyl nie znam udzwigu ale na ehr. Podnoszenie zawsze w takich pracach bylo przez przekrecanie pokretlem gora dol zeby bylo precyzyjnie i bez szarpniec a w pracach polowych przyciskiem. Na wyswietlaczu na raz pokazuje sie ikona kierownicy oraz tak jakby mala zebatka ze strzalkami od srodka na zewnatrz z kropelka oleju. Ktos cos wie co to moglo sie stac? Sprzeglo czy pompa?
    • Przez krzeski
      robil ktos chip tuning w tych modelach? czy jest roznica w mocy na bezstopniowce? i jak ze spalaniem?  ogolem opiszcie swoje wrażenia . 
    • Przez eminem
      Szukam informacji na temat tego ciagnika bo w internecie za duzo o nim nie ma. Czym rożni sie od poprzednika t6.120? Ile taki kosztuje?
    • Przez TomaszKoncewicz
      Witam wczoraj zapalił mi się ten błąd 2265 od comon rail, wiecie co to może być? 
    • Przez Agnieszka20
      Czy ktoś wie gdzie włącza się przednie światła w New Holland T5 ?? (Chodzi mi o te na masce), będę wdzięczna za odpowiedzi;)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.