Zaloguj się, aby obserwować  
Adam68

silnik

Polecane posty

Adam68    0

Witam mam pytanie co oznaczają symbole na tłoku 109.86 SP 014 a na tulei AD morze to symbol firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Są to wewnętrzne oznaczenia producenta dla Ciebie bez znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio2614    5

Literowe oznaczenia to przeważnie grupy selekcyjne, ale teraz wszystko zależy od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maxer
      Witam,
      Mam problem potrzebuje jednej uszczelki z tłoczka hamulcowego czy jest możliwość jej kupienia osobno czy tylko z całym zestawem? Jak ktoś się orientuje to zestaw naprawczy kosztuje około 260zł.
      Szukałem po sklepach i jedną mi dopasowali ale po 2 tyg zaczął płyn uciekać bo była ona trochę za luźna.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez Biznez404
      Jakiej firmy polecacie zestaw naprawczy do Mtz-a?
    • Przez matix0x
      Witam! Planuje wymienić 4 dziury w zetorze, gdyż robię ogólny remont. Macie jakieś sprawdzone zestawy naprawcze? Koledzy już trochę mi namoncili jeden mówi żeby brać oryginale, drugi żeby brać kolbensmitch, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?
    • Przez piotrek1234537
      witam urwałem rączkę od zaczepu i czy jest możliwość kupienia samego mechanizmu który przykrecamy do zaczepu lub zestaw naprawczy? szukam w necie i nic nie mogę znaleźć ktoś miał taki problem. a jeśli nie to czy ktoś rozbierał już kiedyś zaczep tego typu i czy to jest w miarę łatwe
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj