matix0x

Zestaw naprawczy silnika zetor 7211

Polecane posty

matix0x    0

Witam! Planuje wymienić 4 dziury w zetorze, gdyż robię ogólny remont. Macie jakieś sprawdzone zestawy naprawcze? Koledzy już trochę mi namoncili jeden mówi żeby brać oryginale, drugi żeby brać kolbensmitch, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandit1945    5

Bierz oryginalne tylko zwracam uwagę żeby na pudełku pisało "Zetor"
A nie " Zetor polska"
No to jest dziadostwo....
Jak założysz oryginalne zetorowskie części to trochę pojezdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKryski    0

wejdź na stronkę tzmkalisz i tam Sobie zamówisz. kupowałem u nich i jest Ok. mają czeskie słowackie oraz polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Dokładnie jam wyżej bierze Zetor z napisem PDC albo oryginalne zestawy Ursus.

Oba są według mnie podobne jakościowo.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

a ja Ci jeszcze raz powtórzę -ten niby oryginał PDC ORYGINAL ZETOR PARTS  to nie jest to co szło na pierwszy montaż ,i nie chodzi na nich tak jak nowy !!!

Z tego co się dowiedziałem to fabryka na przestrzeni kilkunastu lat zmieniała dostawców części więc nie ma jednego pewnego źródła tzw .oryginału  . Zadzwoń do Zetor Polska i zapytaj kto konkretnie jest producentem poszczególnych elementów - mi odpowiedzieli tylko ,że to oryginały Zetor-tyle wiedzą albo nic więcej nie wiedzą ?

Ja bym spróbował Kolbensmitchy -pewny producent i ponoć pilnują jakości ,a wiem ,że fabryka wstawiała te komplety

Edytowano przez DarekD

nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

Genuine parts to kolego oznacza części oryginalne. Więc jeśli przy tych zestawach jest tak napisane to oznacza, że jest to oryginał zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maxer
      Witam,
      Mam problem potrzebuje jednej uszczelki z tłoczka hamulcowego czy jest możliwość jej kupienia osobno czy tylko z całym zestawem? Jak ktoś się orientuje to zestaw naprawczy kosztuje około 260zł.
      Szukałem po sklepach i jedną mi dopasowali ale po 2 tyg zaczął płyn uciekać bo była ona trochę za luźna.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez Biznez404
      Jakiej firmy polecacie zestaw naprawczy do Mtz-a?
    • Przez Adam68
      Witam mam pytanie co oznaczają symbole na tłoku 109.86 SP 014 a na tulei AD morze to symbol firmy.
    • Przez Matin2o
      Witam mam problem zrobiłem remont generalny silnika w zetor 7211 i ciśnienie jest za niskie.Na wolnych obrotach i nierozgrzanym silniku wynosi 2 atm,a na większych obrotach i nierozgrzanym silniku 3,5 atm.Mam zamiar wymienić bąka na wymienny filtr oleju, czy to coś da?Mam nowy licznik.Co zrobić aby ciśnienie było większe?
       
      P.S 
      Jakie powinno byc ciśnienie?
    • Przez rogisek1
      Witam
      Mam zetora 7011 i jestem na etapie wymiany chlodnicy i mam dylemat jaka chłodnice miedziana czy aluminiowa. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj