Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Parcho1988

Przedni napęd

Polecane posty

WHATEVER

Parcho1988    1

Witam wszystkich forumowiczów. Mam takie pytanie. Czy może ktoś z was wie gdzie mogę dostać cały kompletny napęd do Internationala 743XL? Przedni kompletny most APL1351 wraz z wałem i przystawką do skrzyni. Nowy oczywiście nie wchodzi w grę. Używane jedynie. Gdzie mogę znaleźć jakieś składowisko "złomów" w którym mógłbym odkręcić przedni most.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Daniel43
      Witam. Mam problem ze swoim agrotronem konkretnie z przednim napędem. Chodzi o to, że jak ma lekko (śnieg, błoto) działa dobrze, ale na twardym podłożu przód nie kręci tylko sam tył tak jak by chciał ale nie może. Nie wiem czy coś z prądem, hydrauliką czy czymś innym?? A i również blokada nie załącza na wszystkie 4 koła. Proszę o pomoc.
    • Przez saaQ
      mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.
    • Przez Mikando
      Witam,
      Gdzie znajduje się czujnik załączenia przedniego napędu w Renault 110 54 TX?
      Z przystawki przedniego napędu wychodzi jakiś przewód z boku, czy to jest to ?

• Przez polskiepole
      witam, pewnie jak większość zaczynających forumowiczów zaczynam od problemu. Mam od nowego polmot 10014H i trochę z nim problemów mimo stosunkowo niedużego przebiegu. Najgorsze jest to że ciągnik przestał rozłączać przedni napęd. Cewki sprawdzone dostają prąd i działają. Ktoś wie jak do tego się zabrać ? pomóżcie bo wycieło mi już przednie opony
      ps
      mam w pdf katalog części do 10014H gdyby ktoś potrzebował mogę podesłać
    • Przez RedPower
      Witam,
      Dziś przy odśnieżaniu zepsuł mi się przedni napęd. Mianowicie wogóle się nie włącza (ikonka się świeci). Gdy tylne koła się ślizgają wałek od napędu wogóle się nie kręci. Przy większych prędkościach coś hałasuje (łorgot). Co mogło się zepsuć?