Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kuba741

dotacje na rozwój

Polecane posty

kuba741    4

witam!

z racji tej, że za pół roku kończę 17 lat, chciałem się zorientować, czy nadal przysługują jakieś fajne dopłaty, bo od 2013 roku miało sie podobno wszytko pokończyć.

Pola mam mało bo 3 hektary, ale na całym obszarze za rok będę miał plantacje malin (aktualnie ok. 2ha)

Jest aktualnie trochę ciężko bo nie posiadamy żadnego sprzętu rolniczego, nawet traktora.

Od kilku lat planujemy zakup, ale jak to u nas w kraju, odłóż trochę grosza to za miesiąc będziesz miał jeszcze dług.

Myślę, że coś by się znalazło dla plantatora, ale nie mam zielonego pojęcia o tym, ponieważ do tej pory się tym nie interesowałem.

Proszę tylko nie pisać postów typu idź do agencji to ci powiedzą, bo do agencji pójdę za pół roku, teraz chciał bym się zorientować mniej więcej czy są jakieś szanse, z góry dzięki za informacje 004.gif

Pozdrawiam !

Edytowano przez kuba741

kozulek2    228

4 esu a nie średnią krajową... na PROW przykładowo.

Edytowano przez kozulek2

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mateuszrol1990
      Witam.Wczoraj pojechalem na poletko dokladnie lake oddalona o jakies 4km od gospodarstwa, chcialem posiac nawoz lecz okazalo sie ze laka jest zaorana i zasiane sa buraki. Co moge zrobic gdzie sie udac jak walczyc ze zlodziejem. Dzwonilem do niego ale on ma to w d... dodam ze choduje cieleta i zostaje bez laki na zime
    • Przez milki57
      Witam serdecznie,
      Stoję przed wyborem pługa obracanego Unia Ibis LS lub Ibis XMS. Oba pługi na długich odkładniach, konfiguracja 3+1 z hydraulicznym ramieniem do wału. Według sprzedawcy, LS ma lepszą wieżyczkę, jednak XMS jest od niego 100kg cięższy. Czy ktoś mógłby mi doradzić, którą wersję wybrać? Czy ktoś mógłby wskazać jakieś praktyczne różnice? A może ktoś korzystał z którejś wersji?
    • Przez stasek663
      Witam 
      Oferuje państwu pomóc przy kupnie maszyn i urządzeń  w holandi począwszy od traktorów po wszystkiego rdzaju maszyny .
      Pracuje tutaj już kilka lat i nie mam problemów z załatwianiem takich spraw sam już sobie wprowadziłem kika sprzętów..
      wraz z pomocą przy transporcie 
      Kontakt na poczatek e-mail : bodziohity@interia.pl
      Lub tutaj przez wiadomość prywatna 
      Cała reszta do uzgodnienia 
    • Przez stasek663
      Witam 
      Oferuje państwu pomóc przy kupnie maszyn i urządzeń  w holandi począwszy od traktorów po wszystkiego rdzaju maszyny .
      Pracuje tutaj już kilka lat i nie mam problemów z załatwianiem takich spraw sam już sobie wprowadziłem kika sprzętów..
      wraz z pomocą przy transporcie 
      Kontakt na poczatek e-mail : bodziohity@interia.pl
      Lub tutaj przez wiadomość prywatna 
      Cała reszta do uzgodnienia 
    • Przez damian123141
      witam. zakupilem prase w tamtym roku unia famarol 2017 rok nową . koledzy czy gdzieś sie smaruje łozyska na walcach ?  nie widzę smarowniczek na łozyskach walcowych 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.