Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kuba741

dotacje na rozwój

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba741    4

witam!

z racji tej, że za pół roku kończę 17 lat, chciałem się zorientować, czy nadal przysługują jakieś fajne dopłaty, bo od 2013 roku miało sie podobno wszytko pokończyć.

Pola mam mało bo 3 hektary, ale na całym obszarze za rok będę miał plantacje malin (aktualnie ok. 2ha)

Jest aktualnie trochę ciężko bo nie posiadamy żadnego sprzętu rolniczego, nawet traktora.

Od kilku lat planujemy zakup, ale jak to u nas w kraju, odłóż trochę grosza to za miesiąc będziesz miał jeszcze dług.

Myślę, że coś by się znalazło dla plantatora, ale nie mam zielonego pojęcia o tym, ponieważ do tej pory się tym nie interesowałem.

Proszę tylko nie pisać postów typu idź do agencji to ci powiedzą, bo do agencji pójdę za pół roku, teraz chciał bym się zorientować mniej więcej czy są jakieś szanse, z góry dzięki za informacje 004.gif

Pozdrawiam !

Edytowano przez kuba741

kozulek2    228

4 esu a nie średnią krajową... na PROW przykładowo.

Edytowano przez kozulek2

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez johny22
      Witam, 
      Stoję przed zakupem siewnika mechanicznego 3m (nowy). Rozważam Polskiego Agromasz sr300 lub Poloneza 550 od Uni  w wersji z podwójnym mijanym talerzem kółkiem dociskowym i elektrycznymi ścieżkami technologicznymi. Czy ktoś ma możliwość porównania tych siewników w praktyce albo opis wad zalet tego którego użytkuje z powyżej wymienionych i czy wg zakup naszych polskich siewników ma sens ? Siewnik będzie wykorzystywany w uprawie bezorkowej w mulcz i sprzęgany do zestawu uprawowo siewnego, obsiewany areał do 40 ha rocznie 
    • Przez mrlighter99
      Witam,
      Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.
      Proszę o przykłady
    • Przez meld102
      Witam. Mam problem ze swoją proxą. Mianowicie słynne świecące się C i piszczenie. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o kodzie błędu - 3 razy zółw I raz żółw II. Przepracowane ma 800mtg chodzi bez tura. Problem pojawił się znikąd. Dzień wcześniej tretowała pryzmę, drugiego wywoziłem obornik. Na kolejny odpalam i błąd. Co do kalibracji też nie wiem jak to się robi, nigdzie nie mogę znaleźć takich info, na przeglądzie stwierdzili, że nie brak robić i nie pokazali. Wie ktoś może jak to się robi? I spis tych błędów może ma?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.