Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tadzik121

Odrzutnik Claas 44

Polecane posty

Tadzik121    0

Witam może jest ktoś na tym forum kto ma claasa 44 z odrzutnikiem ? Jeśli znalazłaby się taka osoba to prosił bym o zrobienie i podesłanie zdjęć tego odrzutnika. Jak on jest przymocowany itp.

dromik    4

kolego a jaką masz ramę ( tą co do niej powinien być przymocowany odrzutnik). Tu na zdjęciu rama jest prosto i wyglada jak kwadrat a w niektórych modelach jest ona przekrzywiona i jest jak romb

Wiadomość z agroFakt.pl

PioBar    0

ja spotkałem się z innym odrzutnikiem, ten wg. mnie jest od większej prasy. Z tego co ja widziałem w rolland 44 odrzutnik wykonany był z rurki, ale nie wiem czy był to orginał

masiew    27

ja posiadam dość dokładne zdjęcia odrzutnika bel do claas 44, daj kolego email, to ci wyśle

wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Tadzik121    0
(edytowany)

Kolego email masz na prywatnej wiadomości . Z góry dzięki :)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Panda    0

Witam, czy mógłby mi ktoś przesłać zdjęcia prasy claas 44 z odrzutnikiem, ponieważ mam problem z jego przymocowaniem, bardzo proszę...

masiew    27

podaj koleżanka swoj email to ci przesle, bo mam pare zdjec

Panda    0
(edytowany)

aisak_hc@wp.pl Dziękuję :)

Edytowano przez Panda

masiew    27

ok. wysłałem

Mucha    5

Kolego możesz wysłać te zdjęcia tego odrzutnika na robertmrowa@gmail.com z gory dziękuję

masiew    27

wysłałem

zetor3011    299

Również jak byś mógł na : zetor3011@wp.pl

Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

st220    13

Również poproszę na karolcia220@vp.pl.

Pytanie do osób które dorabiały/kupiły taki odrzutnik ile on kosztował, ewentualnie z czego można go wykonać samemu?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jarecki94
      Witam 
      Mam problem z omłotem jęczmienia classem consulem. Kombajn nabyliśmy w tym roku i pierwszy wyjazd pojechaliśmy w jęczmień jary. Klepiska ustawione dźwignią na maksa, żaluzja pierwsza większe otwarcie druga mniejsze, obroty młocarni 1100 wiatr ponad połowę zakresu na +. Problem w tym że do zbiornika trafiają ziarna z charakterystycznymi dla jęczmienia "wąsami''nie wszystkie zostają oderwane od ziarna. W zbiorniku nie ma niewymłuconych kłosów ani syfu tylko te" wąsy ". Zdjęcia problemu poniżej. Proszę o pomoc może ktoś z posiadaczy wie co trzeba zrobić aby problem ustąpił. Z góry dziękuje za pomoc 
    • Przez Lukas85
      Koledzy znajomy kupił ciagnik Claas Ares 556. Problem polega na tym ze na desce rozdzielczej po przekreceniu kluczyka pojawia sie bład PE. Ktoś moze wie o co chodzi? Oprócz tego jest problem z podnosnikiem tj co jakis czas sie zawiesza - przestaje działać i dopiero po kilkukrotnym naciskaniu przyciskow podnoszenia zaczyna dzialac ale nie ma zasady. Druga sprawa to pedał sprzęgła - czasami ciagnik rusza normalnie delikatnie przy puszczaniu sprzegła a czasami wogole nie chce jechac pomaga dopiero mocne wcisniecie i szybkie puszczenie sprzegła. Ktoś pomoże? 
    • Przez Jarecki94
      Witam
      Potrzebuje pomocy pękł mi pasek napędu pompy hydrauliki w consulu. Wymieniał go ktoś kiedyś i może poradzić jak go wymienić. Z tego co zauważyłem żeby go założyć trzeba zrzucić pas jezdny. Tylko jak rozebrać te koło hydrauliczne od przyspieszacza. Proszę o pomoc bo żniwa w pełni a kombajn został unieruchomiony. Z góry dziękuje za pomoc 
    • Przez gr_rat
      Witam co to za część ? Variant 280 nie mogę tego namierzyć . Z góry dzięki 

• Przez aress
      Witam.
      Temat trochę nie typowy ale może do rzeczy,
      posiadam dominatora 85 już od kilku lat z chederem o szer. roboczej 3.80m który moim skromnym zdaniem jest nie adekwatny do wydajności claasa a jakie kolwiek próby szybszej jazdy tą szerokością powodują nie równomierne podawanie zboża lub co gorsza awariami zespołu tnącego którego w tym roku mnie totalnie zdenerwowały, pęknięta kosa, urwany targaniec, ukręcony wałek napędu kosy, pęknięcia uchwytu mocowań wałka kosy,  więc postanowiłem na następny sezon kupić większy cheder.
      I teraz pytanie do użytkowników dominatora 85 jakim waszym zdaniem jest najlepsza szerokość robocza zespołu tnącego by wykorzystać w pełni wydajność claasa.
      użytkuję ktoś szerokość 5,10m takim claasem ? bardzo interesuje mnie twoje  zdanie jak oceniasz taką szerokość. 
       dodam że szerokość nie wpływa u mnie na dojazd do pola. 
      z góry dziękuje i pozdrawiam  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.