Witam,
Dwa tematy 😉
1. Co na budżetową opcje na T1 do 120-130zl.
2. Co będzie lepsze;
1l duett star (fenpropimorf 250g, epoksy 84g) + 0.7l prochlorazu (315g)
czy capalo 1.25l (fenpropimorf 250g, epoksy 78g, metrafenon 93g)
Właśnie bez szaleństw dlatego podałem kres kwoty jaką chce przeznaczyć. Elatusa mam na 1ha -zobaczymy a na pozostałe trzeba coś dokupić, stąd ten post. T3 to zależy od przebiegu pogody, w razie potrzeby samo tebu lub tebu + druga substancja czynna.
Właśnie bez szaleństw dlatego podałem kres kwoty jaką chce przeznaczyć. Elatusa mam na 1ha -zobaczymy a na pozostałe trzeba coś dokupić, stąd ten post. T3 to zależy od przebiegu pogody, w razie potrzeby samo tebu lub tebu + druga substancja czynna.
Późne T2, pacjent Hondia, w cenie do ok. 120 zł/ha gotowy produkt lub mieszanina substancji co radzicie ? zastanawiałem się nad Falcon 460 EC w dawce 0,6-0,7 ale czytając poprzednie posty widzę, że nie koniecznie polecany.
jaką odmianę polecacie na 3 klasę ziemi z przeznaczeniem na kiszonkę ? jestem z okolic Opatowa, woj. świętokrzyskie
zależy mi na plonie jak i na jakości pola utrzymane w b.dobrej kulturze