Skocz do zawartości
andrejus

Kontroler obrotów

Polecane posty

locke    291

Na takie coś wystarczy tylko czujnik z kontrolką.A mam cztery czujniki w mercatorze 75 i jeden w sumie by się przydał w tamtym roku ale był odłączony bo cały czas świeciła kontrolka i tak wyszlifowało zęby na na podajniku zbożowym że zaczął się pas palić :P

Popatrz gdzieś w schematach jakie to są czujniki i kup parę zamontuj i zobacz :)

andrejus    157

Nie zrozumiały jest post który napisałeś. Złap oddech, zastanów się i dopiero przelej myśli na litery na monitorze ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    449

Napisz na te GG 42651760 a dostaniesz o tych samych parametrach w lepszej cenie.

Jeżeli potrzebne tylko do nadzoru czy dany element wiruje to wystarczy czujnik + lampka, a jeżeli z jaką liczbą wirują to musi być "sterownik".

Edytowano przez Sadek

andrejus    157

Właśnie tu chodzi o to że potrzebny jest alarm gdy obroty w szybkim tempie spadają po to aby uniknąć zapchania , zatrzymać maszynę w porę.

Laszek    1
Napisano (edytowany)

Mam taki właśnie sterownik Kobra firmy ADEL. Super sprawa! Polecam. Ustawiasz sobie przy jakich obrotach ma już sygnalizować. Wystarczy że pasek dostanie lekkiego poślizgu to od razu wszystko widzisz. Nie raz "uratowałem" się przed zapchanym podajnikiem ziarnowym. Nie żałuje ani jednej złotówki przeznaczonej na to.

Edytowano przez Laszek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CrEAtivE82
      Jak to jest z tym Pronarem przy innych max KM osiągane są przy 2200 obr a w TSA przy 1800.

Czy to jest celowy zabieg aby zapełnić "lukę" miedzy 82A/SA a 1025, poprzez ograniczenie obrotów a zatem i KM.

Czy da się w Tsa bez problemu podnieść obroty do wartości jak w innych pronarach???
    • Przez misiek38
      witam czy ktoś zmieniał z was regulację prędkości motowideł z korbki na inny patent mowa o 512 i 514
    • Przez jaro89
      Witam, mój JD 3650 nie pokazuje obrotów silnika, takie problemy doskwierają każdemu starszemu "Jankowi" który przekroczy te 7000mth, chciał bym się zapytać, czy wystarczy wymienić czujnik obrotów, no i gdzie taki czujnik można dostać, bo przeszukałem internet, no i kicha
    • Przez H3ni0
      Witam gdzie w w.w ZTS'ie znajduje sie czujnik od obrotow silnika? Bo moj jest chyba zepsuty poniewaz licznik wskazuje tylko max 1000obrotow.
    • Przez wlodek4121
      Witam. Jako że w moim lamborghini (660 f plus, rok 2004) nie posiadam elektronicznego licznika obrotów wałka , więc chciałem taki zamontować, gdyż jest mi bardzo potrzebny do określenia obrotów 440 przy drugim biegu ciągnika. Instrukcja nie umożliwia odczytania obrotów wałka gdyż jest kompletnie nieczytelna. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł w wybraniu/ znalezieniu w sieci takiego licznika, musi on pokazywać obroty na minute. Sam myślałem czy nie zamontować licznik rowerowy, ale to chyba nie będzie miało sensu. Pozdrawiam