-
Podobna zawartość
-
Przez Lesiu123
Witam zastanawia mnie to jak mam rozłączyć hamulce na dane koło w Ursusie c4011 jak jest tylko jeden pedał ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
-
Przez Fredovsky
Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
-
Przez uycjhARES
Witam,
Czy to normalne że nakrętka regulacyjna hamulca ręcznego jest tak nisko?
Nie mam pomysłu jak dostać się do niej kluczem rurkowym
-
Przez edi2000
Dzień dobry
Mógłby mnie ktoś poinstruować jak odpowietrzyć układ hamulcowy w Same Iron 150?
Zabrakło płynu w zbiorniczku i nie został uzupełniony na czas.
-

Rekomendowane odpowiedzi
Prasa John Deere 550 problem z wiązaniem sznurkiem
MF 5M.95 & Pronar PDT 300
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się