Polecane posty

bartone47    0

Witam 

Chciałbym zapytać, jak odpowietrzyć hamulce w Massey Ferguson 6455 Dyna 6. 

mariusz(ZDUN)    223

taksamo jak w każdej innej maszynie czy samochodzie, pompujesz odkręcasz i tak do skutku.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

6465    72

Gdzie są odpowietrzniki hamulców przedniej osi w MF6465? 

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad82    50

ja tak nie odpowietrzam. odpalam ciagnik dodaje lekko gazu odkrecam odpowietrznik i czekam chwile az powietrze samo zejdzie.

kupie silos na pasze!!!!

6465    72

Wszystko rozumiem tylko nie wiem gdzie jest ten odpowietrznik? 

mariusz(ZDUN)    223
Napisano (edytowany)

Przednia oś nie ma hamulców, taki sposób odpowietrzania też jest dobry tylko czasem długi.

Edytowano przez mariusz(ZDUN)

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Arek    152
Dnia 28.03.2019 o 19:58, mariusz(ZDUN) napisał:

taksamo jak w każdej innej maszynie czy samochodzie, pompujesz odkręcasz i tak do skutku.

Patrząc na to po pisze instrukcja to nie dokładnie tak samo jak w samochodzie.

6465    72

W ciagniku hamulce sa zasilane olejem ze skrzyni nie płynem ze zbiorniczka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam,mam problem ponieważ w moim Ursusie 2812 przestały działać hamulce (przy wożeniu piachu przyczepą 4tonową,ja nie woźiłem to nie wiem co się stało).
      Zdieliśmy koło,odkręciliśmu te dwie uparte śruby na śrubokręt (potrzebne one do czegoś) i okazało się,że bęben dobry,szczęki dobre(grubość okładziny 5.5mm),rozpieracz szczęk też.
      Złożyliśmy do kupy,podciągneliśmy na max hamulce i jakoś tam hamują ale dopiero jak się staje na pedały i zapiera o kierownice.
      Obecnie hamulce nie są podciągnięte na maxa bo szczęki tarły o bęben.
      Ma ktoś jakieś pomysły co się mogło popsuć?
    • Przez witch
      Witam  posiadam mf 6290 powie mi ktoś jak go odpowietrzyć?
    • Przez dawidos211
      Cześć, jak odpowietrzyć układ hamulcowy w New Holland TD5.85 z 2013 roku? 
      Wymieniana była pompa hamulcowa i teraz system jest zapowietrzony, jak zrobić to samemu? Jest jakiś poradnik/filmik instruktażowy albo ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić?
      Z góry dzięki za pomoc, pozdro.
    • Przez Łukasz84
      Witam mam problem, nie działa mi jedno obwodowy układ hamowania przyczepy tzn. w ciągniku nie ma ciśnienia na tym jednym złączu, natomiast na dwuobwodowy dmucha, zauważyłem to w zimie, a teraz dalej jest problem. Ciągnik same eksplorer 85 . Proszę o poradę

• Przez Łukasz84
      Witam mam problem, nie działa mi jedno obwodowy układ hamowania przyczepy tzn. w ciągniku nie ma ciśnienia na tym jednym złączu, natomiast na dwuobwodowy dmucha, zauważyłem to w zimie, a teraz dalej jest problem. Ciągnik same eksplorer 85 . Proszę o poradę

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.