Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Sulky DPX 1003

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam Wszystkich

Od pewnego czasu szukam w internecie, sklepach internetowych, aukcjach części do rozsiewacza SULKY DPX 1003. Dokładnie chodzi mi o plastikową osłonę która znajduję się przy mieszadle oraz gumowe mieszki nigdzie nie mogę tego poszukać może wiecie gdzie to dostane? Dodaję link do zdjęcia na którym widać taką osłonkę oraz kawałek uszkodzonego gumowego mieszka http://ads-img.cdn.mbdsrv.com/3_3115_2930252_8/sulky-dpx-magnum.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziękuje bardzo za pomoc :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez gilu998
      Witam!
      Zakupiłem tak owy rozsiewacz DPX 1004 we Francji. Rok produkcji 1990. Jednak nie ma przy nim żadnych książeczek tabelek itp.
      Dlatego zwracam sie do Was o pomoc w ustawieniu go. Ma ktos może jakies tabelki, czy inne patenty? a może ktos poprostu napisze jak macie ustawiony i jaki wysiew? oczywiście i tak wszystkie dane trzeba podporządkować i skalibrować co do operatora, nawozu.... ale od czegos trzeba zacząć.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez pierzo
      Witam. Chciałbym prosić o pomoc w ustawieniu rozsiewacza Sulky DPX18. Mam go od ubiegłego roku ale nie mogę go ustawić. Chciałem Skorzystać ze strony Sulky lecz kupiłem nawóz innych producentów jak wymienieni są przy ich symulatorze. Jeżeli ma ktoś taki rozsiewacz to proszę o przesłanie tabel wysiewu. Wiem, że bez próby kręconej nie będzie to ustawienie może najdokładniejsze ale zawsze zbliżone do faktycznego wysiewu.
    • Przez marcin80wlkp
      Czy może mi ktoś powiedzieć jak zrobić próbę kręconą do 3 metrowego Sulky GC Tramlines?Ile razy kręcić korbą i przez ile pomnożyć.Dodam, że to stary siewnik o rozmiarze kół 185/70/14
    • Przez TheForterra125
      Który siewnik wybrać? Który będzie lepszy?
      Będzie on pracował z Zetorem Forterrom 125. Siewniki mają 3 m szerokości.
      Proszę o opinie tych maszyn
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.