Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piterq1991

Amazone ZA-MI 12-36

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piterq1991    3

Witam!

Koledzy co możecie powiedzieć o takim rozsiewaczu? Czy to dobra maszyna? Zastanawiam się nad zakupem takiej. Poniżej foto podglądowe jaki to dokładnie model.

Proszę o rady! szukam czegoś tańszego. tak do 4 tys max.

amazon-za-mi-12-36,07c1ab42.jpg

amazon-za-mi-12-36,eca63e8c.jpg

gospodarz97    109

Model taki jak podałeś: Amazone ZA-MI 12-36, rozsiewacz jak to rozsiewacz jak trafisz na dobry egzemplarz to nie powinieneś na niego narzekać, wkońcu to AMAZONE ;)

Co do ceny to będzie trudno znaleźć coś w tej cenie, według mnie lepiej dołożyć i kupić coś w lepszym stanie niż później żałować :)

piterq1991    3

Ze stanem wiadomo, dziada nie ma co kupowa. Chodzi mi głównie o uzytkowanie takiego rozsiewacza. Czy dobrze robi robotę? Czy równomiernie rozsiewa itd.

Czy warto brac taki model (w ładnym stanie) czy jednak szukac czegoś innego..?

Wiadomość z agroFakt.pl

gospodarz97    109

A to jaką wykonuje robote, pytaj użytkowników tego sprzętu, ponieważ ja takiego nie posiadam.

Jeżeli jest w dobrym stanie i rozsądnej cenie to moim zdaniem można śmiało brać :)

JD1052    78

4 tys na taki rozsiewacz? Śmiech... złom totalny za taka kase, do 4 tys to jest ZAF w dobrym stanie.

tomek73    186

Spokojnie kupi za 4 tys, może trochę więcej. Koło mnie w tamtym roku takie kupili, dwóch znajomych, coś koło takich pieniędzy, jeden podmalował, drugi nic, ale raczej w dobrym stanie. Dokładnie pod Bolesławcem jest tego dużo.

Ja mam ZA-M 1800 i nie zamienił bym go raczej na inny.Kuzyni też takie mają i tak samo twierdzą. Prosty w obsłudze, nieskomplikowany nastaw, ładnie rozrzuca na 24m,

Mój nie ma tego pałąka z wysiewem granicznym, inna rama, niższa nastawka, ten jest na ponad 2 tony, i jest na 24 metry, różnica w tej skrzynce na środku między talerzami, ja mam z 20cm szeroką a w tym jest z 6, dzięki temu można założyć dłuższe łopatki.

Z 10 lat temu dałem 6 tyś

demolka19    0

Kolego piterq1991 ile ci za tego powiedzieli? Też jestem zainteresowany czymś takim. Mi za coś podobnego powiedzieli 5,9tys zl-do małej negocjacji

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować