Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak daleko od waszych gospodarstw znajduję się najbliższa stacja benzynowa?Ja mam niecałe 0,5km :D .

 

 

 

To jeszcze napiszcie jakie jest tam paliwo. Czy jest dobre, czy omijać tą stacje szerokim łukiem. MOD

Opublikowano

Mam 7km do najbliższej stacji ale to dopiero od 10 lat wcześniej albo 24 km do miasta, albo w skr, ale bardziej cpn to ja mam w domu (białoruś i ukraina często mnie odwiedza :D , a tak wogóle jeździcie ciągnikami na stacje czy z bańkami i w domu lejecie?

Opublikowano

Do najblizszej stacji mam jakies 300metrow,jest to ORLEN, ale i tak rzadko tam tankuje bo paliwo w beczkach mam. A jesli o paliwie mowa to wiosna ukradli mi jedna beczke(200litrow) Pozniej beczka sie znalazla..ale pusta oczywisscie :D

Opublikowano

Znajomy obkupił się na 5 tyś l ruskiej ropy do kombajnów i jedna beczke 1200l schował w jakiejś piwniczce czy studni jak zajrzał za 2 mc okałzało sie ze tylko ze 100 l na dnie zostało, areszta poszła ale w ziemie :):D

Opublikowano

ja mam z 1.5km LOTOS paliwo było dobre na poczatku jak ta stacja zaczęła istniec ale teraz cos sie pomału psuje już :D

Troche dalej to jest stacji coraz wiecej, w obrebie 20km to bym naliczył może z ponad 20 lekko :)

Opublikowano (edytowane)
Ja do cepka orlenu mam 3km paliwo jest tam dobre i drogie :)

Ja do bramy ORLENU mam 5km tam nie kupię paliwa a w pobliskich stacjach u nas jest najdroższe paliwo w Polsce 4,30zł/litr

 

Bliska należy do Orlen-u. Nie wiem czemu tak nazwali część stacji. Może niby konkurącjia??

 

JA mam około 5kmw jedno lub drugą stronę :D

Kolego ja od Płocka 15km w strenę Sierpca a TY?

 

ja 25 km w stronę lipna

Edytowane przez andrzej2110
Opublikowano
a gdzie jest tanie???

ja na stacje mam jakieś 3km

Tomek bardzo słabo narazie poruszam się po AGROFOTO mam prośbę puść temat doświadczeń z paliwem biodizel /myślę o oryginale /

Opublikowano

Ja od okolo tygodnia mam 4 km do nowej stacji BP ale chyba nie bede tam częstym klientem. Do samochodu staram się lać w Poznaniu na Shelu (ponad 20 gr. mniej niż na stacjach w mojej okolicy). Do ciągników to się wozi w beczkach.

Opublikowano

Do najbliższej stacji mam prawie 10km. Maszyny tankuje tylko i wyłącznie z beczek, tak samo jak samochód (diesel) - ON kupuje hurtem. Drugie auto (benzynowe) tankuje zazwyczaj na stacji 140km od domu :) często bywam w Lublinie a tam paliwo zawsze jest tańsze kilkanascie groszy na litrze.

 

Kiedyś kombinowało sie z "ruską" ale szkoda rąk smrodzić :D Poza tym to loteria co kupisz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?
    • Przez Marcin821010
      Witam wszystkich,
      Mam pytanie gdzie w przyczepie Autosan D50 z 1990 r.  znajduje się tabliczka znamionowa i numery ramy
    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !


    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v