Skocz do zawartości
News
danielhaker

Cennik maszyn Unia Group 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielhaker    1183

Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.
14427362.jpg
94138772.jpg
52183500.jpg
30218435.jpg
38194715.jpg
82432666.jpg
86978091.jpg
35920842.jpg
93359598.jpg
58770186.jpg
63899386.jpg
84520240.jpg
43606263.jpg

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).

Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu

Edytowano przez danielhaker
  • Like 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez rekin19k
      Witam,
      nie wiem czy w ogóle taki post jest dozwolony, a jeżeli tak to czy w dobrym miejscu. Jeżeli nie to proszę o usunięcie bądź też przeniesienie.
      Niedawno zacząłem prace jako przedstawiciel handlowy w firmie AGROMEP S.A. siedziba znajduje sie w Piaskach koło Gostynia Wlkp. http://www.agromep.pl/ Firma zajmuje się sprzedażą nowych maszyn rolniczych większości wiodących polskich producentów oraz wielu zachodnich (maszyny tańsze oraz droższe). Ale do sprowadzenia jest praktycznie każda maszyna, każdej firmy. Przykładowo mamy drugie miejsce w Polsce w sprzedaży maszyn METAL-FACH. W ofercie mam cenniki ponad 80 firm, Z racji wysokiej sprzedaży mogę udzielać dobre rabaty.
      Dostałem nowe powiaty, dlatego szukam nowych klientów. Będę działał w powiecie Gnieźnieńskim, Słupeckim oraz Wrzesińskim. Jeżeli ktoś planuje zakup maszyny z w/w powiatów, bądź też jest ciekaw tylko ceny (niekoniecznie chcesz kupić) na daną maszynę to chętnie podjadę i każda maszynę wycenie oraz omówię. Prywatnie też prowadzę 22ha gospodarstwo, także o maszynach potrafię dużo powiedzieć nie tylko z teorii.
      Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to bardzo zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
      Specjalista ds. sprzedaży
      Arkadiusz Kozica
      tel.601-181-704
      arkadiusz.kozica@agromep.pl

• Przez PiotrUrbaniak
      Witam zużywam rocznie około 60t RSM przechowuje go w mauzerach 1000l i trochę mnie to wkurza bo  do napełnienia opryskiwacza potrzebuje 2 traktora z turem i mauzery zastawiają mi podwórko nie znacie jakiejś firmy z wielkopolski , z dolnośląskiego opolskiego czy łódzkiego która wydzierżawiła by mi zbiornik na warunkach że muszę go napełnić przynajmniej 2 razy w ciągu roku  albo na innych zasadach?
    • Przez małarolniczka
      Piszcie tutaj jakie ceny zaproponowali wam za kontrakty wrześniowe na pszenicę na jaką ilość opiewa kontrakt i w jakiej części kraju. Północ Polski dzisiaj 700 zł netto za kontrakt na 280 ton.
    • Przez rolnik556
      Cześć, stoję przed wyborem agregatu, co bardziej polecacie? Mi się bardziej podoba Cross, chodź Kos z podwojna broną talerzową chyba też powinien robić dobra robotę ;) Aktualnie użytkuje agregat Frost i chce zmienić na coś konkretnego ;) może ktoś z was użytkuje Crossa? jakieś opinie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.