grzesiek260885

Problem z claasem dominatorem

Polecane posty

Witam

panowie mam zamiar kupic dominatora 114 i mam pytanie czym różni sie dominator 114cs od sl i czy ten kombajn posiada domlacacz czy cos w tym stylu prosze o odpowiedzi

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didku1    0

Oznaczenie CS chyba oznacza że jest na rotorze w nim znajduje sie bodajże 5-8 (nie jestem pewny) rotorów ustawionych poprzecznie i przez to jest on krótszy od zwykłego dominatora np 106. A oznaczenie SL oznacza że jest na normalnych wytrząsaczach ale w commandorach nie występowały takie modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jak piszą, nie było dominatora 114 SL, a swoją drogą ciekawe ile masz lat bo błędy robisz jak moja kuzyna w 2 klasie podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy blędami to nie jest post dotyczący ortografii tylko kombajnu ale dzieki za informacje o cs

 

Nie dosyć, że robisz błędy, to jeszcze olewasz uwagi kolegów !!!! +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrp213
      panowie ile brac za koszenie kombajnem claas dominator 98 sl z 4,5 m przystawka brac za 1 godz robocza czy od hektara i ile???pytam bo w koło w mojej miejscowosci jest kilka bizonów super i oni bioro ok 300-330 za godzine jest tez jeden claas dominator 76 z 3,6 hederem i on bierze 280 za godz
    • Przez rolnik556
      Witam mam problem z ciągnikiem claas ares 556rz ponieważ nieraz niedziała gaz pólbiegi i wyłącza się wałek przekaźnieka mocy, a sam wrzuca na najwyższy pólbieg i niemożna jechac ani nic robić ponieważ silnik się dusi i niema wałka Ma ktoś może pomysł co może byc za przyczyna?
    • Przez przemek262001
      Witam. Nie dawno kupiłem prase claas variant 380 i dzis ją podzczepiłem i mam problem z otworzeniem komory a jak ją otworze to nie moge zamknać.Cos jest w niej zepsutego czy co ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj