Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalszm    1

Witam:) poszukuję szyby tylnej do ciągnika Massey Ferguson 6120? Może ma ktoś taką do sprzedania albo wie gdzie mogę takową tanio zakupić. Najlepiej jakby była używana. Nie musi być zielona jak oryginalna, aby szyba:)

Pozdrawiam:)

andrzej300    0

Jeżeli przysłał byś szablon to możemy wysłać do hartowni i powinna kosztować połowę tej ceny co na allegro czy w innych sklepach

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam

Ja rónież poszukuję szyby do Fergusona 6120 ale tej od lewych drzwi lub nawet całe drzwi jeżeli takowe gdzieś by były mógłby ktoś mi pomóc?

andrzej300    0

Witam mam możliwość zamówienia nowej szyby.

Cena to 850 złpost-91915-0-92607700-1395938255.jpg

Edytowano przez andrzej300

targrolny    0

Z uzywaną mozesz mieć problem a jak chcesz nową to mogę coś zaproponować ... nie wiem czy producent wykona jedną szybę połowę taniej niż nw sklepach ale może się mylę.

Targrolny.pl
Rolne24.pl

andrzej300    0

nie wiem czy producent wykona jedną szybę połowę taniej niż nw sklepach ale może się mylę.

Mylisz się, mój producent wykona nawet 1 małą szybę, klient płaci ileś tam PLNów za m2 szyby, (z tego co pamiętam to wychodzi ok. 100zł/1m2 za standardową białą szybę gr. 0,5cm) robi białe, zielone, brązowe, gięte w jednym kierunku, z otworami i bez, jedyne co nie wykona to giętych w kilku kierunkach. Kilkakrotnie już zamawialiśmy szyby pod indywidualne zamówienia do ciągników, maszyn, koparek itp, z reguły wychodzi 1/2 ceny tego co w dowolnym sklepie.

Edytowano przez andrzej300

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się