Skocz do zawartości

Polecane posty

Hektor91    0

Podajcie namiary na części do skrzyni mf 6150 nowe i używki

Edytowano przez yacenty

Winio    1

spróbuj tutaj 608 653 767 - okolice Siedlec lub tutaj 607 056 991 - byłe ostrołęckie

cichy84    14

713152043 Agrofarm części używane zawsze jestem zadowolony z ich części

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

fergusonki    36

No fakt ale jak robota w polu coś się zj**ie to jedziesz kupujesz i pracujesz dalej a gdzie indziej to do tych starszych modeli to życzę powodzenia w szukaniu częsci :)

masseyf30    60

http://www.techagro.pl/products/45

http://www.phuagrofarm.pl/92-massey-ferguson

tutaj mają tego dużo nowe i używane, mam do nich ok 20 km, pamiętam jak zaczynali, a teraz to bardzo dużo firma, mają cały duże podzespoły, niedawno zaczęli handlować ciągnikami.

http://www.farmexper...goria19923.aspx

jakieś drobne rzeczy szczególnie do silnika można znaleźć też tutaj.

Edytowano przez masseyf30

Peron    18

Ja w Agrofarmie ciągnik kupiłem. Miał parę wad, ale dałem duuużo mniej niż u moich lokalnych sprzedawców.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fendt1992
      Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.
    • Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie czy mógłby ktoś wysłać jak wygląda rączka która jest w kabinie do regulacji prawego wieszaka podnośnika ponieważ nie posiadam takiej i nie widziałem nigdzie gdzie mógłbym kupić sama kolbe do regulacji z kabiny wiec prosze o jakieś dokłądniejsze zdj i mysle ze sam dorobię chyba że macie jakieś propozycje z góry dzieki
    • Przez V12
      Witam
      potrzebuje szybkiej porady jak dalej postąpić
      Ciągnik poszedł na wymianę sprzęgła przy zlewaniu oleju wyleciały jakieś igiełki .
      Nie wiem czy rozbierać skrzynię i szukać wiadomo to poważna i kosztowana robota ogólnie brak częsci
      Pod obciążeniem w skrzyni nic nie pukało ani wyło , biegi nie zgrzytają , jedyny hałas to stuk przy gaszeniu i trochę rzęzi na 4 biegu na reduktorze ale to tylko na małych obrotach powyżej 1200 obr sie wycisza
      Biorę pod uwagę że może ktoś kiedyś robił skrzynie i dobrze nie wyczyścił pozostałości
      Może ktoś z Was zna objawy rozsypanego łożyska igiełkowego w takiej skrzyni
      Pozdrawiam
    • Przez Scoti
      Witam mam problem z obrotomierzem a mianowicie nie działa i nie liczy motogodzin. Prąd dostaje wiec w czym moze leżeć problem jest jakiś czujnik obrotomierza czy coś takiego ?