Skocz do zawartości
komand19

CASE 4230 pompa hydrauliki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
komand19    0

Witam,

Drodzy forumowicze, mam mały problem z pompą hydrauliki w moim case 4230 a mianowicie ma bardzo małą wydajność co przekłada się na powolne unoszenie podnośnika. Moim zdaniem jest to związane ze zbyt duzymi przeciekami na pompie hydrauliki, stąd moje pytanie jak się do niej dostać aby ją zdemontować i jaki jest mniej więcej koszt takiej pompy?

jaco512    39

Pompa jest za filtrem oleju hydr. Trzeba odkręcić lewe koło i potem płytę z filtrem obok zwolnicy. Cena pompy od 1000 zł w górę http://www.techagro.pl/products/49/p/1861 , jesteś na 100% pewny że to wina pompy? Zrób najpierw pomiary ciśnienia, na szybkozłączach powinno być 172 bar.

komand19    0

Tak mi się wydaje że problem tkwi własnie w pompie, ale spróbuję najpierw zrobić pomiar ciśnienia na wyjściu hydrauliki i zobaczę ile mi pokaże.

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    218

znajomy ma też problem z podobnym ciągnikiem (4210) jak się zagrzeje olej to ciężko się kręci kierownicą i podnośnik bardzo wolno podnosi , pomaga nieco dodawanie gazu ale to nie jest rozwiązanie, dodatkowo coś wyje z tyłu. także obstawiamy pompę. Czy ta pompa koło zwolnicy jest to jedyna pompa, która obsługuje wszystko? Ja tam tego jeszcze nawet nie oglądałem, ale rozumie że nie jest ona na zewnątrz tylko w bloku i demontując ją trzeba spuścić olej?

wiesniak11    0

Witam,

Drodzy forumowicze, mam mały problem z pompą hydrauliki w moim case 4230 a mianowicie ma bardzo małą wydajność co przekłada się na powolne unoszenie podnośnika. Moim zdaniem jest to związane ze zbyt duzymi przeciekami na pompie hydrauliki, stąd moje pytanie jak się do niej dostać aby ją zdemontować i jaki jest mniej więcej koszt takiej pompy?

Witam. Mam ten sam problem i proszę o radę .Co było przyczyną twojej udręki "komand19" , jak możesz to poradz co robić czy wymienić pompę ?

Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się