Skocz do zawartości
oFsik

Bizon Z056 Super

Polecane posty

oFsik    31

Witam, na ile wyceniacie Bizona 1988r. z nową sieczkarnią(nie używaną, dopiero co założoną :rolleyes:), bez kabiny, pozdro

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

DJBOMBA12    10

też bym tak wycenił ale na próbe!!!! (oto chodzi że jak bym na razie wycenił na próbe i by dzwonili to bym mówił ze sprzedany a jak by dużo osób dzwoniło to bym wystawił troche drożej i wtedy bym sobaczył czy chcą kupić)

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Wiadomość z agroFakt.pl

oFsik    31

2 właściciel, u mnie stoi pod plandeką(z naczepy od tira), bo jeszcze nie zrobiłem wiaty, a wcześniej stał w garażu, a ile ma mth to nie wiadomo bo licznik stanął na 0000,0;p

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

stachles    0

niesugeruj się za bardzo tymi wycenami bo żeby wycenić to trzeba obeiżeć z blizka a nie na zdięciach :(

Daniel215    0

kabiny nie posiada, czytaj uważnie temat, w pierwszym poście jest to napisane... ;)

moja wycena to tak hymmm... 30 tyś... kombajn moze i jest wiecej wart, ale kto go kupi za blisko 40tyś jak piszecie...???

Tomek7G    1

Ja za Z056 z 87r dałem 33tyś

wyposażenie:

Kabina (kiepska)

Sieczkarnia

Średni stan wizualny

łysa lewa przednia opona

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów
    • Przez Tomaszeek
      Witam koledzy mam problem z paskiem nagarniacza mianowicie jak kosze wyłożone zboże wysunę motowidła do przodu i ustawie je do ziemi żeby "czesały" łan do hedera zrzuca mi pasek motowideł pasek naciągam mocno dodam że wymieniałem go w tamtym roku pomocy
    • Przez mrursus360
      Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez rabit500
      Witam kolegów. Z racji ze mimo tego że lubię gdy są upały ale ostatnie dni dały mi mocno w kość. Mam pytanie czy ktoś montowal i siebie w kombajnów lub innym sprzęcie klimatyzator dachowy. I moje pytanie bo mam do wyboru klimatyzator wodny i klimatyzator napełniamy czynnikiem jak w normalnej klimie. Jak sprawują się wam te urządzenia w tegoroczne upały. A przedewstkim który wybrać. Jeśli temat już był proszę o połączenie. Wyszukiwarka na tel nic sensownego nie pokazała.
    • Przez Rapid22
      Witam mam pytanie czy może wie ktoś lub ma jakiś schemat instalacji połączeń elektrycznych w kabinie Bizon Rekord Z058 z 1989 roku. Co prawda posiadam cały schemat inst. elektrycznej jednak zawiera ona jedynie połączenie górnych świateł kabiny. Brakuje mi podłączenia wycieraczki na klawisz oraz dmuchawy. Problem polega na podłączeniu kolorów kabli do klawisza/przycisku włączenia jest tam kila różnych kolorów kabli chodzi aby odpowiednio je połączyć na przycisk. Jeżeli ktoś wie jak to ma być lub ma coś na ten temat proszę o odpowiedź w komentarzu