Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witam ! Szukam namiarów na jakiegoś dobrego mechanika do Ursusa 1634 - ciągnik do rozłożenia na 3 części, naprawa WOMu a przy okazji synchronizatora skrzyni gdyż się rozsypał, ogólnie do obejrzenia wszystko żeby za niedługo nie trzeba było znowu się bawić. Chodzi mi o dojeżdżających do klienta. Okolice Kętrzyna, z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Opublikowano

na Mołtajnach jest jeden, ponoć dobry. Ostatnio koleżance z roboty ciągnik robił i ona nie narzeka.

No i na Frączkowie też jest dobry ale życzę powodzenia aby miał czas. Przesypywał u mnie i C-385 i Zetorka 10145, a po znajomych wiele innych czwórek i szóstek. Każdy go chwali a jak robił ciągnik i właściciel musiał go sprzedać to szybko ciągnik znajduje nabywcę. Katalog od ursusa i bizona ma praktycznie w pamięci. Ostatnio właśnie przeglądaliśmy z nim WOM od zetorka ;) (od rozdzielacza na skrzyni po gumki w koszu WOM).

Ogólnie obaj z czasów PGRów, byli kierowcy i mechanicy ale od dawna już renta/emerytura.

Elektryki nie robi, od tego jest inna osoba w tej samej miejscowości.

 

To na płn od Kentaki, jak na południu sytuacja z mechanikami może ktoś inny podrzuci.

 

PS: nie wiesz gdzie dobrze regenerują podnośniki od urusa? Model 1014 a dokładniej zetor 10145.

Opublikowano

Dzięki za podpowiedzi ! Na czas nie mam ciśnienia, 16 całą zime sobie stoi bez roboty, odpalana raz na dwa tygodnie czy jak kogoś trzeba wyciągnąć. Do wiosny dużo czasu, teraz nie ma co robić bo szkoda zdrowia, nie mam ogrzewanego garażu. Przynajmniej wiem już gdzie szukać mniej więcej, namiary sobie załatwię.

Znam paru kolesi którzy już u nas coś robili większego typu zwolnice, silnik czy skrzynie w 914 ale z ojcem nie za bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani z ich pracy - coś nie wchodzi, pasuje, to na chama itp. no a jak zamierzamy sie brać za 16, która u nas się obija - rocznie zaorze +-40 ha (zależy czy trzeba orać czy uprawiamy bez orki), troche w żniwa w transporcie porobi a tak to nic więcej to chcemy raz a porządnie zrobić. Może to jej pierwszy i ostatni remont więc nie może być lipy.

 

Co do Twojego pytania to niestety Ci nie pomogę.. Nie chcę polecać "amatorów".

Jeszcze raz dzięki oraz czekam na dalsze propozycje.

Opublikowano

jeśli chodzi o podnośniki to ja dawałem do stagrolu dobre miasto, możesz dać swój i dostać drugi... swego czasu pamiętam był sklep Stagrolu w kętrzynie.. więc zawozisz i czekasz...

Opublikowano

My byśmy Ci zrobili tanio i dobrze. Ale za daleko. Sami z kolega zrobilismy skryznie w jego zts też 3 biegowa, chodzi jak marzenie a poprawialiśmy po człowieku który zęby zjadł na tych ciągnikach ale jak sie zostawia luz 4 mm na synchronizatorze to nie dziwo że wyskakiwały biegi. Ale też nie dziwo że tak zrobione jak to z PGR człowiek

Opublikowano (edytowane)

W Lubawie jest jeden mechanik co zajmuje się właśnie naprawą ciągników. Bardzo dokładny. tylko trochę daleko.

Edytowane przez Marcin91
Opublikowano (edytowane)

Co do stagrolu - brałem u nich MTZta i jakoś o obsłudze gwarancyjnej wielu dobrych rzeczy powiedzieć nie mogę. Części do krukowiaka którego są przedstawicielem znalazlem w AGROMIE bo oni nie prowadzą części tylko sprzedają opryskiwacze.

 

Wiem że w C-385 podnośnik regenerowaliśmy w SZRLOPie w Mrągowie i działał do końca jak mieliśmy ten ciągnik ale nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje.

 

UrsusCzesio - mechanik z PGRu nie zawsze robił na odwal. Nam w skrzyni C-385 odrzucił nowe tulejki bo były zbyt miekkie, zwolnice zetorka złożył elegancko (nic nie cieknie itp) i wiele innych rzeczy. Choć wiem o jakich mechanikach mówisz. Takich to ja znajdę ci kilku w każdej gminie.

Edytowane przez Nikita_Bennet
Opublikowano

obawiam się ze Srolpu juz w Mragowie nie ma... a szkoda, bo tam dobre części do Zetora mieli... no i regenerowane podzespoły tez mieli , sam od nich plecak do 1224 brałem...

Opublikowano (edytowane)

Ja przestałem brać części ze Stagrolu - chyba że jakieś pierdółki. Ci starsi pracownicy wciskają ludziom kit - byle by tylko towar zszedł. Właściciel jest ok i jak się chce coś lepszego to doradzi i nie wciska plasteliny, lecz rzadko go można spotkać. To takie moje spostrzeżenia odnośnie tej firmy.....

Edytowane przez maniek33
Opublikowano

obawiam się ze Srolpu juz w Mragowie nie ma... a szkoda, bo tam dobre części do Zetora mieli... no i regenerowane podzespoły tez mieli , sam od nich plecak do 1224 brałem...

 

Jeśli chodzi dokładnie o ten sklep, który jest po prawej stronie w dołku - kierunek Olsztyn. To jeszcze funkcjonuje, tylko plecaków już chyba nie regenerują. Były chwilę, że nic praktycznie nie było w tym sklepie. Ale teraz coś się ruszyło.

Opublikowano
Ja przestałem brać części ze Stagrolu - chyba że jakieś pierdółki. Ci starsi pracownicy wciskają ludziom kit - byle by tylko towar zszedł. Właściciel jest ok i jak się chce coś lepszego to doradzi i nie wciska plasteliny, lecz rzadko go można spotkać. To takie moje spostrzeżenia odnośnie tej firmy.....
No miałem przyjemność poznać szefa, rzeczowy człowiek i szczery, wiedzę ma i potrafi doradzić. Ogólnie sprzedaż maszyn jest OK i na tym etapie złego słowa nie powiem. Niestety serwis pozostawia trochę do życzenia.

Biorę u nich części (Bartoszyce i Kętrzyn) i czasami warto zajechać bo mają taniej ale trzeba patrzeć co.

 

Mówiąc o Kętrzynie to trzeba stwierdzić że obsługa kupującego jest poniżej poziomu, zero kultury.
tzn? Ja tam problemu nie mam ani w stagrolu ani w agromie ani w grene. Wszędzie miła obsługa i mogę wejść obejrzeć towar na półce.

 

Jeśli chodzi dokładnie o ten sklep, który jest po prawej stronie w dołku - kierunek Olsztyn. To jeszcze funkcjonuje, tylko plecaków już chyba nie regenerują. Były chwilę, że nic praktycznie nie było w tym sklepie. Ale teraz coś się ruszyło.
dobrze że piszesz bo właśnie o to chodzi, na dole jak się wylatuje na Olsztyn. Może zajadę jak będę cisnął na Olsztyn z przeglądem autka i popytam. Mieli tam włąśnie sporo części. Niedawno wyprzedawali wszystko na allegro z jakiś powodów.
Opublikowano

Nikita no to niestety mamy inne doświadczenia, Grene i Agroma w porządku jest pod względem obsługi, ale Stagrol omijam szerokim łukiem. Zresztą nie o tym temat to nie ma co tego ciągnąć. Czekam na dalsze pomysły nt. pytania z pierwszego posta, może ktoś z okolicy coś jeszcze poleci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Remek2137
      Witam. Od dwóch lat mam problem z zetorem 8045. Pcha olej do płynu chłodniczego. Dwa lata temu wymieniłem uszczelkę pod głowicą po jakimś czasie zajrzałem do chłodnicy i znowu pojawił się tłuszcz. Jaka może być przyczyną? Od razu mówię że nie ma chłodnicy oleju.
    • Przez Kupaduap1
      Witam gdzie sie spuszcza olej z zwolnicy moglby ktos mi na obrazku pokazac?
    • Przez szyszka
      Witam posiadaczy ursusow z chlodnica oleju przekladniowego, chcialbym takowa zalozyc lecznieweim dokladnie gdzie siee wpiac ??? prosze o zdjecia jesli byla by taka mozliwosc . z gory dzieki . a takze Kto ma dodatkowy rozdzielacz hydrauliki zamontowany , w swoim mam tylk odwa gniazda szybkozlacz
      a potrzebuje jeszcze dwa . dzieki czekam na pomocne porady.
    • Przez Grzegorz90
      Witam grupowicze pacjent ursus 914, cos wyje od " kaczki" .Ciagnik normalnie podnosi plugi,tur tez normalnie podnosi. Jezeli podnosze plugi lub tura wycie ustaje, jak wszystko stoj i w "miejscu" znowu wyje.Na zalaczonym filmiku jak podnosze tura to ustaje wyć . Ktos pomoze?
      VID_20191116_111802.mp4
    • Przez pietruszka123456789
      Witam. Chciałem niby nowy traktor kupic ale dochodze do wniosku ze wolę zmodernizować starego ursusa. Ursus c385
      Ehr czyli cały system elektryczny podnośnika bo teraz mi nie pasuje że jak pomacham wajhą w traktorze to albo w jedną albo w drugą stronę idzie. Fajnie jak dojdą poszczególne poziomy dobrze sterowane. Koszt 30 tys
      Przedni napęd koszt 25 tys
      Przedni tuz koszt 10 tys niezbędny do wału campbella w uprawie rzepaku
      Oświetlenie tak aby można było pracować nocą
      Nie jestem usytysfkacjonowany że ciagniki  warte 100 tys nie mają ehr. Liczniki ponad 10 tys a te zz zagrnicy dziwnym trafem 5 tys wszystkie. Mimo że mój ursus stary to jednak znam jego wszystkie mocne i słąbe strony. Proszę o merytoryczne wypowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v