Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomek15h

Ramiona tylnego tuza c 385 i pochodne

Polecane posty

tomek15h    14

Jako że w mojej 12 są zaspawane wysuwne końcówki ramion podnośnika mam pytanie o ile wysuwają się te końcówki z ramion? W ilu pozycjach można je ustawić? I jak przy maksymalnym wysuwie zachowuje się podnośnik,czy nie rwą sie przy ciężkich maszynach(pług obrotowy czy agregat uprawowo siewny)?

boku27    222

W tych ciągnikach nie można wysuwać końcówek z ramion tylko ewentualnie je zmienić na inne z dużymi lub małymi otworami

FINN    988

@boku27, co ty za farmazony opowiadasz...

@tomek15h, skoro masz zaspawane to najwidoczniej komuś się wysuwały bo sie obrobił bolec i rant w tej końcówce... wysuwają się tak jak na tym zdjęcu

http://www.okazje.info.pl/okazja/inne/przegub-ciegla-dolnego-prawy-c-385-87450080.html wg, instrukcji i pewnych książek, to je się wysuwa poprzez naciśnięce sprężyny, która podnośi ten sworzeń w celu ułatwionego podpięcia maszyny na tylny TUZ, jak się podepnie to powinno się wtedy cofnąć i sworznie wskakuja na swoje miejsce...

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak jak pisze @FINN, tylko i wyłącznie służą do łatwiejszego podczepienia maszyny.

tomek15h    14

W takim razie myszę zapomnieć o możliwości wysuwania ramienia w celu oddalenia maszyny od ciągnika ,czy nieco wyższego podniesienia maszyny .

boku27    222

@ FINN kolego ja nie opowiadam farmazonów tylko właściwie odczytałem temat ponieważ pytanie było o możliwość wydłużenia cięgien poprzez wysunięcie końcówek z lag i pracę w takim położeniu co jest jak sam napisałeś niemożliwe. ^^ Można ewentualnie ułatwić sobie podpinanie maszyny. Czytaj ze zrozumieniem to nie będzie problemu następnym razem!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować