Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bayer

weidemann

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zimny90    1

Chciałem kupić weidemana ale słyszałem opinie ze jest to strasznie wywrotne i ma niski przeswit

Wiadomość z agroFakt.pl

karuś    4

Wszystko zależy od modelu. Te najmniejsze to do stabilnych nie należą. Co do prześwitu to wynosi ok 30 cm.

bayer    16

Karuś masz racje,ja mam jedną z większych ładowarek i udźwig 7 ton i tak wcale łatwo jej się przewrócić nie da.

johny64    0

Ja przedwczoraj zamówiłem weidemann'a, przywiozą w czwartek jak bedzie czas to dam fotki.

tomala611    0

Witam

Teleskop Manitou, mniejsze gabaryty, lepsza stabilność, większy przeswit 45 cm, mocniejsza hydraulika, mniejsze spalanie,...itd.

MECHANIZATOR    156

no i ...

weideman moze i do cudów techniki nie należy ale cenowo jest pewną alternatywą dla mniej zamoznych

bekba    5

Poosiadam weidemanna z 50 konnym silnikiem perkinsa.... i cóz nie mogę sie z niektórymi poprzednimi wypowiedziami zgodzic. Prześwit oczywiscie zależy od modelu i opon, ale po co wiekrzy prześwit jak żeby taką ładowarke zakopac i nie wyjechac to trzeba byc naprawde zdolnym... Co do tego że jest wwrotna tez sie nie zgodze pownieważ:

a. każda ładowarka łamana w pół jest w jakims stopniu wywrotna(czy mniej czy wiecej zależy od rozmiaru wieksze sa mniej wywrotne)

b. zależy to też od umjętności kierowcy a berdziej trzeźwości umysłu

Moja juz 2 razy leżała:

1 raz przewrócił ja z jednym balotem sianokiszonki pewnien napiszmy mało mądry facet

2 raz przewrócił ja także z jednym balotem sianokiszonki facet który robił u mnie do pierwszego napicia sie w czasie pracy które nastąpiło własnie wtedy.

Więc nikt mający troche oleju w głowie jej nie przewróci.

I zaraz mi ktoś powie że teleskopowe sie nie przewracają. To prosze bardzo jak ktos chce zobaczyc to 2 wsie dalej jedna nowiuśka ładowareczka została doszczętnie zniszczona, pogięta itd. Oczywiście dlatego że własciciel wyjechał no to pracownik mowi: własciciela nie ma to se wypijem. < taki był skutek. poleciała na pełnym wysięgu.

Co do hydrauliki to jest aż za mocna bo jak ma podnieść coś cieższego to d*pa idzie w powietrze.

JEDNYM SŁOWEM NIE ZAMIENIŁ BYM NA ŻADNĄ INNA.

endrju00711    11

Zgadzam się z wypowiedziom kolegi, ja moim weidemannem niby byłem laureatem wpadki tygodnia, lecz wystarczyło skręcić kołami, i na wierzchu :rolleyes: Jak już to nie pomaga, to zostaje oprużnić widły, i wspomóc się wychyłem wideł, nie ma siły, musi iść :(

A odnośnie tej teleskopowej, to nie wiesz czasem jaka to marka, właśnie szukam takiej po wywrotce, zaznaczam po wywrotce, ponieważ moja jest po spaleniu, a kupować nowe części się nie opłaca, więc szukam jakiejś z zwichrowanym teleskopem i kabiną :huh:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam . posiadam ladowarke teleskopowa manitou 527 i po odpaleniu silnika wszystkie kontrolki gasna a ta jedna sie swieci i piszczy .  kontrolka nie jest niczym opisana ,ktoś moze wie od czego ona może byc . w zalaczniku foto. Kontrolka znajduje sie po lewej stronie od wskaźnika paliwa .

• Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez matijas67
      Witam
      Właśnie kupiłem ładowarkę przegubową o&k l6 1993r (zdjecie w załączniku)
      Nie wiem czy ta maszyna ma napęd i gdzie by sie go włączało ??
      Jak podgarnialem piasek to ciaglo jedno kolo... 

Proszę o odpowiedź 

• Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html
    • Przez kamilk19912
      Witam poszukuje instrukcji napraw oraz katalogu części od ładowarki teleskopowej JCB 535-95 z 2001 roku. Jeśli ktoś coś posiada proszę o kontakt na pw.