Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Derform12

Case Magnum 7120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
nhcr    4

Magnumy twarde ciągniki, lecz z takim przebiegiem trochę bał bym się go brać, cena za wysoka nie jest więc pewnie generalnego remontu nie miał więc jest niepewny. Na twoim miejscu poszukał bym jakiegoś magnuma z mniejszym przebiegiem i młodszego za wyższa cenę, bez obawy władowania drugie tyle w remont.

Wiadomość z agroFakt.pl

Derform12    1

może dacie jakiejś propozycje z allegro prawde mówiąc mam 55tys a trzeba mi takie coś do 150km warto jest kupować case?

STIG0013    407

coś do 150 ten linku ma ponad 200 :)

warto nie warto,każdy warto jeżeli jest w dobrym stanie i będzie miał co robić,chyba, że chcesz kupić na pokaz sąsiadowi :D

casexpmx    10

Przy kupnie nigdy sie nie spiesz ,pieniądze zawsze możesz wydać.A cena za tego case jest 55+vat jest zbyt duża co do stanu i przebiegu.Te case są twarde prędko nie da sie ich zajechać ale...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kamyk514
      Witam mam problem z Case 4210 skrzynia z połbiegiem 16/8 otóż zblokowało biegi na reduktorze wsteczny i polowy nie da się wrzucić biegu nawet na zgaszonym silniku, na biegach szosowych normalnie jeździ nie wydobywaja się żadne dziwne dźwięki ze skrzyni stan oleju w normie moze ktoś miał podobny problem i zna jakieś rozwiazanie? 
    • Przez pawelus
      Witam . W weekend mam jechać oglądnąć ciagnik case cs 94  z 2002 roku . 
      Mam kilka pytań do Was dotyczących tego ciągnika . 
      -Jak się sprawuje ten model ?
      -Co się często w nim psuje ?
      -Jak z cześciami zamiennymi ?
      -Na co zwracac uwagę przy zakupie ? 
      -Strasznie mało ofert tego modelu na ogloszeniach . dlaczego ?

Czekam na odpowiedzi  , Pozdrawiam 

• Przez KamilWitka
      Witam .Jestem po remoncie glowicy w case 4210 zalozylem oryginalna uszczelke i plyn wycieka przez korek. W dalszym ciagu.Co moze byc tego przyczyna???
    • Przez Pele94
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem case mx 120.
      Niestety nie działa w nim wom ani na 540 ani na 1000obr. Poprzedni właściciel wgl nie używał wom i też nie wie co jest nie tak. Moja wersja jest już elektryczna tz wom załącza się tak zwany grzybkiem i obok jest klawisz od automatycznego załączania.
      Opiszę w skrócie co zauważyłem. 
      wsiadając do ciągnika i przekręcając kluczyk  na ułamek sekundy zapala  się błąd 8 na wyświetlaczu i
      zielona kontrolka od womu mrugnie tylko raz
       Gdy ciągnik zostanie uruchomiony kontrolka ponownie mrugnie tylko raz
      po ustawieniu włomu na 540 czy 1000. i podniosę grzybek do góry kontrolka świeci się na zielono przez około 5 sekund potem zaczyna mrugać równo na zielono do momentu kiedy grzybek wcisnę kontrolka gaśnie. 
      Proszę o pomoc. 
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)