Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Derform12

Case Magnum 7120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
nhcr    4

Magnumy twarde ciągniki, lecz z takim przebiegiem trochę bał bym się go brać, cena za wysoka nie jest więc pewnie generalnego remontu nie miał więc jest niepewny. Na twoim miejscu poszukał bym jakiegoś magnuma z mniejszym przebiegiem i młodszego za wyższa cenę, bez obawy władowania drugie tyle w remont.

Wiadomość z agroFakt.pl

Derform12    0

może dacie jakiejś propozycje z allegro prawde mówiąc mam 55tys a trzeba mi takie coś do 150km warto jest kupować case?

STIG0013    406

coś do 150 ten linku ma ponad 200 :)

warto nie warto,każdy warto jeżeli jest w dobrym stanie i będzie miał co robić,chyba, że chcesz kupić na pokaz sąsiadowi :D

casexpmx    10

Przy kupnie nigdy sie nie spiesz ,pieniądze zawsze możesz wydać.A cena za tego case jest 55+vat jest zbyt duża co do stanu i przebiegu.Te case są twarde prędko nie da sie ich zajechać ale...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez scoutMonster
      Witam co użytkownicy modelu MXM  powiedzą o skrzyniach biegów w tych modelach? Jak z awaryjnościa i na co uważać przy zakupie? 

• Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez Lubago
      Cześć , Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat CASE MX 285 i 270 .  Ciągniki nie są zbyt drogie jak na taką moc , dlatego zastanawiam się  jak jest z ich jakością, spalaniem,słabymi stronami itd.
      Wiem ,że modele MX 150 i 170 miały bardzo dobrą opinie ale jak z tymi mocniejszymi???
      Mam na oku model MX 285 z 2003 roku, przebieg niby ok.9 tys mtg.
      Będę wdzięczny za każdą informacje
    • Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM