Zaloguj się, aby obserwować  
Derform12

Case Magnum 7120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

no nie wiem przebieg to to ma :D prawie 15tyś mth

nhcr    4

Magnumy twarde ciągniki, lecz z takim przebiegiem trochę bał bym się go brać, cena za wysoka nie jest więc pewnie generalnego remontu nie miał więc jest niepewny. Na twoim miejscu poszukał bym jakiegoś magnuma z mniejszym przebiegiem i młodszego za wyższa cenę, bez obawy władowania drugie tyle w remont.

Wiadomość z agroFakt.pl

Derform12    1

może dacie jakiejś propozycje z allegro prawde mówiąc mam 55tys a trzeba mi takie coś do 150km warto jest kupować case?

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

coś do 150 ten linku ma ponad 200 :)

warto nie warto,każdy warto jeżeli jest w dobrym stanie i będzie miał co robić,chyba, że chcesz kupić na pokaz sąsiadowi :D

casexpmx    10

Przy kupnie nigdy sie nie spiesz ,pieniądze zawsze możesz wydać.A cena za tego case jest 55+vat jest zbyt duża co do stanu i przebiegu.Te case są twarde prędko nie da sie ich zajechać ale...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez luki1987
      Witam. Jak wygląda w case 4230 remont silnika? Ktoś mi powiedział że można samemu przełożyć tuleje tak jak przy c-360, czy to prawda? 
    • Przez manieks120
      Witam. Zaczynam poważne poszukiwania ciągnika Case: 844XL 845XL 856XL 885XL 895XL 985XL 995XL ( te modele wchodzą w grę), chciałbym dowiedzieć się o nich jak najwięcej żeby nie wpakować się na jakąś minę. Zaczynając od początku chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić model z turbo czyli np 856XL , czy jest dużo mocniejszy, czy dużo więcej pali czy np nie ma problemów z tymi turbinami. Potem skrzynie , jakie występowały, czy były jakieś szybkie, jak to rozpoznać, której lepiej nie kupować, czy różnią się czymś te z biegami z lewej strony z tym które posiadają je z prawej, na które zwrócić szczególną uwagę przy kupnie bo posiadają jakieś bolączki. Czy były np: inne przednie mosty przednie , podnośniki, kabiny itp. Czy klima to naprawdę rzadkość w nich ? Czy któreś modele były delikatniejsze? Gdzieś czytałem że były wersje z przednim napędem manualnym i na przycisk , za i przeciw. Ogólnie bolączki tych modeli , z jaką usterką nie kupić żeby nie poszło to w tysiące. Docenię też opinię użytkowników tego modelu, wszystkie spostrzeżenia czy w kabinie jest dobra widoczność itp. Ogólnie zależy mi żebym dowiedział się o nich jak najwięcej, docenię każdy link w którym będę mógł o nich więcej poczytać i poszerzyć wiedzę. Dodam tylko że uparłem się akurat na ten konkretny ciągnik ze względu na opinię że są bardzo wytrzymałe. Za każdą odpowiedź z góry dziękuję i myślę że przybliży mnie bardziej do tej maszyny
    • Przez janek68
      Przy ruszaniu z miejsca ciągnikiem case maxum 110mx  przy obrotach silnika poniżej 1200 ob/min słychać metaliczne  uderzenie z okolicy skrzyni biegów, natomiast przy ruszaniu powyżej 1200 obr/min jest ok. Czy ktoś miał taki przypadek proszę o pomoc.
    • Przez Kawasaki
      zamiast czujnika orginalnego predkosci w case 5140 czy jest zamiennik oczywiscie dużo tanszy?
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie o ciągniku International 644. Zamierzam kupić taki egzemplarz. Warto? Jak jest z dostępem części? Czy te ciągniki są awaryjne?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.