Zaloguj się, aby obserwować  
Sebol18

walka ciągników

Polecane posty

Sebol18    0

Mam pytanie. Który z ciągników jest wedłóg was lepszy? CASE IH Maxxum 110x czy ZETOR Proxima 90 PREMIUM. Pytam, ponieważ dwoje okolicznych rolników mają właśnie te modele i nie mogą dojść do porozumienia, który jest mocniejszy i wydajniejszy. Proszę o konkretne i poważnie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Proxima zwykła, Plus albo Power. Premium jest przy JD, chyba że coś mnie ominęło.

No chyba jednak ominęło...

Edytowano przez danielhaker

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

No raczej że case wydajniejszy, ale co tu porównywać 112 KM do 87. Do tego maxxum można porównać zetora forterrę 115


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulik    2

Weż im zaproponuj przeciąganie się,a ty nagraj film i będziemy wszyscy widzieli który lepszy przynajmniej pod względem uciągu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

może sobie na jaja tak żartują :P przecież to jest oczywiste że case, jest lepszy i wydajniejszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

Oj co robicie zamieszanie kolega jest nowy na agrofoto :) Ja osobiście znam tych rolników o których jest mowa jeden ma mniejsze gospodarstwo ten który ma Proximę Premium a ten który ma Case'a ma dużo większe :D Case ma 112 km a Proxima 87 i Case jest wydajniejszy i mocniejszy


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurij5064
    • Przez dugix1
      Witam . Zakupiłem w Austrii ciągnik  Case 685 AXL , niestety ciągnik jest malowany i nie mogę znaleźć nigdzie numeru VIN ciągnika. Czy jest ktoś może na forum kto może wskazać na zdjęciu w którym miejscu takowy numer się znajduje
    • Przez laiacl
      Buenos días! Me gustaría compartir con ustedes mi experiencia con el remolque de ganado de una sola altura de Giligroup. Recientemente adquirí este remolque para transportar a mis vacas de un lugar a otro, y estoy muy satisfecha con su desempeño.
      Lo que más me llamó la atención del remolque por su sistema de frenado, me resultó muy eficiente, lo que me da mucha tranquilidad al transportar a mis animales.
      También quiero destacar el servicio al cliente de Giligroup. Desde el primer momento me asesoraron de forma muy profesional y respondieron a todas mis preguntas con rapidez y claridad. La entrega del remolque fue puntual y sin ningún problema.
       
      ¡Espero que mi experiencia sea útil para ustedes y espero escuchar sus comentarios y experiencias también!
    • Przez davidek_20
      http://rail.phototrans.eu/14,153684,0,FabLok_6D_.html
       
    • Przez Piotr2022
      Witam. Zastanawiam sie jakie opinie macie na temat Alima, Daf Agro czy Euromilk ?? Ktora firme byscie polecali na zakup maszyn. Dziekuje I pozdrawiam.Piotr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj