Skocz do zawartości
ZetorRolnik85

Claas mercator 60

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas

Mam kupowac claasa mercatora 60 ale chciałbym żeby miał hydraulicznie rozkładaną rure bo z ręczną jest nie wygodnie.Słyszałem że czasami hydraulika siada czy to prawda?

Wiadomość z agroFakt.pl

sledziu1995    11

jak będziesz szukał kombajnu, to niepatrz czy ma rurę składaną hydraulicznie czy nie, to jest pikuś, jak jest wszystko nasmarowane to rozkłada się elegancko, przecierz nie rozkładasz rury przy każdym wysypie tylko jak wjezdzaż i wyjeżdżasz z pola :rolleyes:. Raczej sprawdż czy ważniejsze podzespoły niesą wyeksploatowane, silnik, heder, młocarnia itp.

KPZ "Zetor Team"

MarcinNH    42

mam nic nie siada 4 sezonu bez awarii poważniejszych. 60 nie mają hydraulicznej rury ale to lekko chodzi, u nas dzieci rozkładają i składają przeważnie

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

A mercator 70 albo 75 mają rure hydrauliczną.A jesli tak to jakie są szerokosci hederu do nich bo u mnie w bramie wchodzi 3 metry

Edytowano przez ZetorRolnik85

wyrebski1    35

Raczej tylko 75 mają niektóre rury hydrauliczne ale to jak poprzednicy pisali, ja mam ręcznie i nie ma problemu. Mam mercatora bez liczby (to jak 70) i mam heder 3 metrowy i bardzo dobrze idzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz1995
      Mógłby ktoś wrzucić fotke gazu ręcznego w claasie consulu. ma ktoś może do sprzedania albo jakieś namiary na sieczkarnie do claasa consula.Jakie oleje lejecie do niego.
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez Krisman1985
      Witam, czy ktoś z obecnych forumowiczów jest w posiadaniu Instrukcji Napraw do 108 Sl. Najlepiej w pdf. Istnieje coś takiego jak katalog części do tego kombajnu?
    • Przez DEVBOL
      Witam, elektronikowi udało się postawić mojego bordinformatora w kombajnie CLAAS 108SL, jak kupiłem juz nie właczał się, teraz odpala się, reaguje na przyciski, reaguje na czujnik odpuszczania hederu, ale nie liczy chyba czasu, tzn. mialem wlaczonego chyba z kilka minut na niby opuszczonym hederze i caly czas sa wszystkie wartosci 0:00 i 0.00, kombajnu jeszzce nie odpalałem, sprawdzałem na właczonym zapłonie, jeśli by ktoś był bardziej w tym temacie lub w temacie elektroniki w tym kombajnie proszę o kontakt lub odp.
    • Przez jonybrawo8
      Witam czytalem na forach i probowalem znalezc odpowiedz ale żaden z tematow nie dotyczyl do konca mojego problemu. Mam silnik mercedesa ok 160km problem polega na tym ze na zimn dymin mocno na biało podobno jest to normalne w mercedesie ok ale jak sie rozgrzeje po 10 min bialy dym znika i pojawia sie niebieski dymek. Podczas jazdy po szosie pod gore dymienie sie nasila. W polu jeszcze nim nie pracowalem. Czy niebieski dym to wina ukladu zasilania: pompa, wtryski itp czy moze pierścionki. Nie wiem gdzie szukac