Zaloguj się, aby obserwować  
mlodyy18

Jaka Miniładowarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyy18    1

Witam serdecznie wszystkich!

Ostatnio pisałem temat o belarusie do tura jednak zmieniliśmy plany i teraz interesuje się kupnem ładowarki a dokładnie mini ładowarki takiej o szerokości do 1 metra

Chce przeznaczyć na ten zakup do 50 tys. Szukam raczej ładowarki używanej w dobrym stanie niż nowej bo ceny nowych na pewno przekraczają 50 tys a nawet moze i 80 tys.

Widziałem pare ładnych avantow tylko ze nowych ale gdybym znalazł używana to moje pytanie czy ta firma robi dobre ładowarki?

Co sadzicie o marce schaffer i thaler bo o weidemannach słyszałem dużo pozytywnych opinii.

jakiej jeszcze firmy ładowarki są polecane?

aha i czy te ładowarki o szer 90cm - 100 cm sa wywrotne bo słyszałem ze są ale nie wiem czy to prawdziwe pogłoski?

interesuje mnie ładowarka jak już mówiłem o szer do 1m i aby podnosiła możliwie jak najwyżej

Jeszcze 2 pytania :D

Co sadzicie o skręcie slisgowym czy taki ładowarki sa mniej wywrotne i skrętniejsze czy lesze te tradycyjne przegubowe?

I CO sadzicie o firmie bobcat (jak wysoko podnoszą) i co o tych:

http://otomoto.pl/mi...40-A190997.html

http://otomoto.pl/sc...ka-A191445.html

szczerze proszę o opinie i zachęcam do wypowiedzi wymiany poglądów

P.S proszę szanownych Moderatorów o pozostawienie tego tematu nie zamykanie go ponieważ na AF nie znalazłem satysfakcjonujących mnie tematów i postów a i tak wiele z nich jest sprzed paru lat i wszystko przecież się zmienia.

darek1972    76

Zajrzyj na linki pod moim postem do galerii i YT. Mam tam parę fotek i filmów z Agtomatica744 skidsteer

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jondir989
      Witam! Chcę wiedzieć wszystko o ładowarce teleskopowej merlo p40.7 2007r. Jaki silnik, skrzynia, waga, czy warta uwagi, awaryjność, orientacyjna cena. 
    • Przez case-and-case
      Witam mam problem z ładowarką 526s . Silnik perkins 100km pompa rotacyjna delphi . Od jakiegoś czasu po odpaleniu ładowarka chodzi nie równo , telepie całym silnikiem dopiero po paru minutach się uspokaja i chodzi równo . I dzisiaj pojawił się problem z gaszeniem , po przekręceniu kluczyka silnik spada na bardzo niskie obroty ale nie gaśnie . Ktoś miał taki problem ?
    • Przez MIRAS699
      Witam mam ładowarke manitou 634 lsu 120 turbo z 2008 roku mam problem z wysięgnikiem a minowicie wysunołem go do przodu i niemoge go schować jak wcisne przełocznik to nic nie słychać nie słychać jak olej idzie czy pompa pracuje do przodu jest normalnie tak jak powino być (sprawdziłem prąd do przełącznika dochodzi) jak coś.Prosze doradźcie mi coś jak moge to naprawić bo żniwa za pasem
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam ładowarkę teleskopowa new holland lm 430 od jakiegoś czasu i zaczęły mi piszczec rolki na teleskopie...
      Nie wiem czy mogę posmarować smarem bo nie widzę żeby ktoś wcześniej tak smarowal..
      Stąd pytanie czy mogę smarem przejechać?
    • Przez Lukas85
      Koledzy czy ktos ma jakis dobry sposób na wybicie zapieczonego czy przyrdzewiałego (tak sądze) sworznia? Chodzi o sworzeń w ładowarce teleskopowej Manitou na samym końcu teleskopu. Na tym sworzniu wisi siłownik ktory przechyla łyżke, paleciaka itp. Próbowalismy lewarkiem spinajac obie strony teleskopu pretami wzmocnionymi i ceownikami ale nic to nie daje. Bicie młotem także bez efektów. Dolny sworzeń siłownika wysunał sie bez zadnego problemu a górny ani drgnie. Nie bardzo jest jak grzac ten element bo w srodku sa przewody hydrauliczne gumowe.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.