Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mlodyy18

Jaka Miniładowarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyy18    1

Witam serdecznie wszystkich!

Ostatnio pisałem temat o belarusie do tura jednak zmieniliśmy plany i teraz interesuje się kupnem ładowarki a dokładnie mini ładowarki takiej o szerokości do 1 metra

Chce przeznaczyć na ten zakup do 50 tys. Szukam raczej ładowarki używanej w dobrym stanie niż nowej bo ceny nowych na pewno przekraczają 50 tys a nawet moze i 80 tys.

Widziałem pare ładnych avantow tylko ze nowych ale gdybym znalazł używana to moje pytanie czy ta firma robi dobre ładowarki?

Co sadzicie o marce schaffer i thaler bo o weidemannach słyszałem dużo pozytywnych opinii.

jakiej jeszcze firmy ładowarki są polecane?

aha i czy te ładowarki o szer 90cm - 100 cm sa wywrotne bo słyszałem ze są ale nie wiem czy to prawdziwe pogłoski?

interesuje mnie ładowarka jak już mówiłem o szer do 1m i aby podnosiła możliwie jak najwyżej

Jeszcze 2 pytania :D

Co sadzicie o skręcie slisgowym czy taki ładowarki sa mniej wywrotne i skrętniejsze czy lesze te tradycyjne przegubowe?

I CO sadzicie o firmie bobcat (jak wysoko podnoszą) i co o tych:

http://otomoto.pl/mi...40-A190997.html

http://otomoto.pl/sc...ka-A191445.html

szczerze proszę o opinie i zachęcam do wypowiedzi wymiany poglądów

P.S proszę szanownych Moderatorów o pozostawienie tego tematu nie zamykanie go ponieważ na AF nie znalazłem satysfakcjonujących mnie tematów i postów a i tak wiele z nich jest sprzed paru lat i wszystko przecież się zmienia.

darek1972    45

Zajrzyj na linki pod moim postem do galerii i YT. Mam tam parę fotek i filmów z Agtomatica744 skidsteer

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam
      Właśnie kupiłem ładowarkę przegubową o&k l6 1993r (zdjecie w załączniku)
      Nie wiem czy ta maszyna ma napęd i gdzie by sie go włączało ??
      Jak podgarnialem piasek to ciaglo jedno kolo... 

Proszę o odpowiedź 

• Przez kamilk19912
      Witam poszukuje instrukcji napraw oraz katalogu części od ładowarki teleskopowej JCB 535-95 z 2001 roku. Jeśli ktoś coś posiada proszę o kontakt na pw.
    • Przez daxon852a
      Witam, szukam ładowarki teleskopowej lub przegubowej do gospodarstwa rolno/hodowlanego - Głównie chodzi o wypychanie obornika z obory z małymi drzwiami jak na 60-tke, oraz do załadunku paszowozu i innych dodatkowych prac. Ładowarka pracowała by głównie w ciężkich warunkach bo mam cholernie dużo ciężkiego terenu obok siebie, a cały przedni napęd mojego ciągnika już po 8 latach zaczyna szwankować więc muszę przejść na coś innego. Na okres 2 tygodni miałem największą seryjnie ładowarkę NH i cholernie się nie sprawdziła - Na pełnych obrotach musiałem jeździć przez błoto bo nie dawała rady gdzie ciągnik szedł normalnie bez niczego no i sama sporo ważyła więc pewnie dlatego. 

ZALEŻY MI TYLKO NA PODANIU OKREŚLONEJ FIRMY I EWENTUALNIE MODELU, ORAZ OPINIE ZALEŻY MI TYLKO NA SPRAWDZONEJ FIRMIE/MODELU.
    • Przez cfstar
      Witam wszystkich
      Mam pewien dość poważny problem, ponieważ układ jezdny w mojej ładowarce nie działa, stopniowo przestawał działać aż do momentu kiedy została uziemiona, po kilku rozmowach zostaliśmy poinformowani że to wina jednej pompy tzw. "wspomagającej", więc wymieniliśmy ją. Niestety w naszym przypadku to nie poskutkowało, bo po montażu nowej pompy, ładowarka przez kilka minut popracowała "na zimno" i problem powrócił, jak tylko popracuje trochę dłużej układ znowu przestaje działać. Może ktoś jest w stanie pomóc?
    • Przez peewee1984
      Witam
      Ostatnio stalem sie posiadaczem tej ladowarki z 98 roku i z braku jakiejkolwiek instrukcji mam kilka pytan. Czy ktoś posiada jakas serwisowke lub instrulcje obslugi tej ladowarki i chcialby sie podzielic? Druga pytanie dotyczy przelacznika z lewej strony kierownicy. Z katalogu mi wyszlo ze to przelacznik do wyrownania kol, ale jak sie nim poslugiwac?