Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mlodyy18

Jaka Miniładowarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyy18    1

Witam serdecznie wszystkich!

Ostatnio pisałem temat o belarusie do tura jednak zmieniliśmy plany i teraz interesuje się kupnem ładowarki a dokładnie mini ładowarki takiej o szerokości do 1 metra

Chce przeznaczyć na ten zakup do 50 tys. Szukam raczej ładowarki używanej w dobrym stanie niż nowej bo ceny nowych na pewno przekraczają 50 tys a nawet moze i 80 tys.

Widziałem pare ładnych avantow tylko ze nowych ale gdybym znalazł używana to moje pytanie czy ta firma robi dobre ładowarki?

Co sadzicie o marce schaffer i thaler bo o weidemannach słyszałem dużo pozytywnych opinii.

jakiej jeszcze firmy ładowarki są polecane?

aha i czy te ładowarki o szer 90cm - 100 cm sa wywrotne bo słyszałem ze są ale nie wiem czy to prawdziwe pogłoski?

interesuje mnie ładowarka jak już mówiłem o szer do 1m i aby podnosiła możliwie jak najwyżej

Jeszcze 2 pytania :D

Co sadzicie o skręcie slisgowym czy taki ładowarki sa mniej wywrotne i skrętniejsze czy lesze te tradycyjne przegubowe?

I CO sadzicie o firmie bobcat (jak wysoko podnoszą) i co o tych:

http://otomoto.pl/mi...40-A190997.html

http://otomoto.pl/sc...ka-A191445.html

szczerze proszę o opinie i zachęcam do wypowiedzi wymiany poglądów

P.S proszę szanownych Moderatorów o pozostawienie tego tematu nie zamykanie go ponieważ na AF nie znalazłem satysfakcjonujących mnie tematów i postów a i tak wiele z nich jest sprzed paru lat i wszystko przecież się zmienia.

darek1972    52

Zajrzyj na linki pod moim postem do galerii i YT. Mam tam parę fotek i filmów z Agtomatica744 skidsteer

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Laver
      Witam kupiłem weidemanna 1370 p43, 2002r nie wiem do czego służą pedały oraz przyciski w dżojstiku zaznaczone na zdjęciach. Ma ktoś może podobną maszynę albo instrukcję? Pedały nie działają, stoją chyba linki, w dżojstiku te dwa przyciski to tak jakby do 3 sekcji przynajmniej tak mam w ładowaczu, ale tutaj jest 3 sekcja w oddzielnej dźwigni. Przycisk  wystający w dżojstiku nie mam pojęcia do czego służy i to pokrętło za dżojstikiem również nie wiem od czego jest.

• Przez Miotrek
      Witam, mam pytanko,  a mianowicie od czego służy ten włącznik ? lepiej jeździć z włączonym czy wyłączonym ? obecnie jeżdżę na wyłączonym gdyż na wlaczonym szarpie po odpuszczeniu hamulca, czy jest to działające równocześnie sprzęgło i hamulec na skrzynie ? z góry dzięki za odpowiedz

• Przez lukasz0927
      Witam, sprowadziłem na własne potrzeby pichona 34.50 z silnikiem CAT 2.2  i nie mogę nigdzie się dowiedzieć co to za wlew na pompie wtryskowej. Pomocy
    • Przez Grzegorz80
      Witam mam problem z manitou 845 nagle zginął gaz sprawdzałem linke i potencjometr na końcu linki i pomysły mi się skończyły pompa cata  chyba ze jest coś pomiędzy ,proszę jak ktoś coś wie o pomoc
    • Przez matijas67
      Witam jak w temacie 
      Można przeholowac gdzieś ? Nie mam silnika bo w remoncie A postawiłem i teraz mi przeszkadza bo nadchodzą żniwa.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.