Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mlodyy18

Jaka Miniładowarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyy18    1

Witam serdecznie wszystkich!

Ostatnio pisałem temat o belarusie do tura jednak zmieniliśmy plany i teraz interesuje się kupnem ładowarki a dokładnie mini ładowarki takiej o szerokości do 1 metra

Chce przeznaczyć na ten zakup do 50 tys. Szukam raczej ładowarki używanej w dobrym stanie niż nowej bo ceny nowych na pewno przekraczają 50 tys a nawet moze i 80 tys.

Widziałem pare ładnych avantow tylko ze nowych ale gdybym znalazł używana to moje pytanie czy ta firma robi dobre ładowarki?

Co sadzicie o marce schaffer i thaler bo o weidemannach słyszałem dużo pozytywnych opinii.

jakiej jeszcze firmy ładowarki są polecane?

aha i czy te ładowarki o szer 90cm - 100 cm sa wywrotne bo słyszałem ze są ale nie wiem czy to prawdziwe pogłoski?

interesuje mnie ładowarka jak już mówiłem o szer do 1m i aby podnosiła możliwie jak najwyżej

Jeszcze 2 pytania :D

Co sadzicie o skręcie slisgowym czy taki ładowarki sa mniej wywrotne i skrętniejsze czy lesze te tradycyjne przegubowe?

I CO sadzicie o firmie bobcat (jak wysoko podnoszą) i co o tych:

http://otomoto.pl/mi...40-A190997.html

http://otomoto.pl/sc...ka-A191445.html

szczerze proszę o opinie i zachęcam do wypowiedzi wymiany poglądów

P.S proszę szanownych Moderatorów o pozostawienie tego tematu nie zamykanie go ponieważ na AF nie znalazłem satysfakcjonujących mnie tematów i postów a i tak wiele z nich jest sprzed paru lat i wszystko przecież się zmienia.

darek1972    52

Zajrzyj na linki pod moim postem do galerii i YT. Mam tam parę fotek i filmów z Agtomatica744 skidsteer

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest

Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim

• Przez pawloxhxx
      Witam! Chciałbym was się poradzić jaką ładowarkę wybrać do obsługi 50 sztuk opasów na głębokiej sciółce , jej zadaniem było by przywóz i rozdawanie kiszonki z kukurydzy, usuwanie obornika i inne drobne roboty, kwota jaką chciałbym przeznaczyc to max 50 tysi , szerokośc maszyny 120-140cm i udzwig około tony. Myślę o czymś przegubowym używanym thaler weidemann itp jest tez opcja nowej chinskiej everun er08 ma ją ktos ? co możecie o niej powiedzieć czy warto to wogóle brać pod uwage? Czy najzwyczajniej w świecie kupić bobcata który w obejściu radzi sobie swietnie? Mile widziana każda rada😉
    • Przez kotwczapce
      Witam. Szukam pomocy jak rozmontować ramię teleskopu 30.9 (trzyczęściowe). Mam wyciek i nie mogę go namierzyć. Nie mogę znaleźć przedniego mocowania siłownika.
    • Przez eljote
      Witam Panowie przymierzam się do zakupu ładowarki teleskopowej upatrzyłem już sobie kilka modeli ale spodobały mi się takie jak JCB 530-70 lub Manitou 731 chodzi żeby podniosła te 3 tony i miała wysuw na 7 metrów. Ale żeby też była zwinna w małych zakamarkach. Może ktoś z grupowiczów ma taką na sprzedaż lub może zna kogoś kto by chciał sprzedać.
    • Przez fendziorr
      Witam mam zamiar zakupić ładowarkę teleskopową. Zależy mi głównie na bezawaryjności maszyny. ładowarka będzie wykorzystywana w gospodarstwie bez hodowli do ładowania zboża, pomiotu kurzego, odśnieżania gospodarstwa, układania big bagów itp. Powinna mieć ok 3t udźwigu i od 6 do 7m wysięgu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.