Skocz do zawartości
andrew

Fendt Trisix

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
kris14    259

Ciekawe jaka jest jego zwrotność na tych 3 osiach?

No i jak tam z przekładnią Vario, żeby przenieś tą moc i moment na koła?

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    236

na filmiku widac ze promien zawracania jest spory.

co ciekawe jak dla takiej mocy posiada przedni i tylny TUZ, jednak zastanawiam sie nad zastosowaniem dla takiego kolosa, bo jednak dla 12 m talerzowki czy rownie szerokiego agregatu uprawowego bardziej widze zwykle przegubowe ciagniki (zwykle - tj. mniej dziwne :lol:)

lysyrolnik    14

przod tego kolosa przypomina mi pysk mojego bernardyna, a patrzac z boku to podchodzi pod "wojownicze zolwie ninja" :lol:

MECHANIZATOR    156

rzeczywiście wyglada nieco paskudnie :lol:

a jesli chodzi o sprawy techniczno-technoloogiczne to (nie chce tu nikogo o plagiat posadzać) ale fendt chyba z kogoś zerżnoł pomysł na te trzy osie - zobaczcie zresztą sami -> http://www.farmvideo.cz/index.php?page=vie...eo&video=30 (niestety filmik zeby obejzeć trzeba zgrać na dysk)

TumeK    9

no mister w srod ciagnikow to to nie jest szczegolnie jak tak z ukosa go widac;/ no 500 koni ma ale Stx 500 tez ma... i wybral bym case;p tylko po 1 poco mi a po 2 z kad tyle kasy wziasc;p areal sprzedam u kupie

pati    10

Już dawno o nim słyszałam, ale premierę miał na Agritechnice. Powiem tyle: LEKKA PRZESADA!!! B) Wcale on mi się nie podoba. Wygląda jak stare, ciężkie, amerykańskie Vertastile. :lol: Też miały 3 osie... Już zgrabniej wyglądają stare Forszajki.

Turbina    9

Ja myślę że to będzie niewypał, takie monstrum to pewnie tylko w USA albo w Francji znajdzie nabywców.

Adik_ziel    3
Ja myślę że to będzie niewypał, takie monstrum to pewnie tylko w USA albo w Francji znajdzie nabywców.

No właśnie na Polskie gospdarki to chyba ciut za duzy ciekawe skąd ktoś na to weźmie kase

MarcinPL    0

Mi się podoba ten fendt ale z drugiej strony ludzie będą brali stx a nie tego fendta bo pewnie dużą część ceny będzie sie płaciło za wygląd

longerbycz    1

dla mnie to ten fendt jest brzydki no i taki olbrzym że szok. Promień skętu tez ma do d*py jak widac na filmiku autora tematu . Nie wiem kto bedzie kupował takie ciągniki.... gąsienicowe są o wiele lepsze heh

oki39    2

A ja mam takie pytanie. Ktos widzial go w pracy? Bo wszyscy po nim jedziecie a nie wiecie jaki jest. Moze Fendt widzial jakies plusy w takiej konstrukcji, napewno bez powody nie wybral gasienicowego.

longerbycz z kad wiesz ze gasienicowe sa o wiele lepsze? Widziales chociarz takiego? Juz nie wspomne czy widziales go w pracy. Fendta nikt jeszcze w polu nie widzial wiedz takie komentarze sobie zostawcie na potem.

Co do miejsc pracy ich, to nie wiadomo jeszcze czy to seryjna produkcjia. A na polskie pola napewno nie, bo jakby ktos potrzebowal to by dawno sobie kupil Case albo JD. Niemcy, Ameryka juz predzej.

Wyglad ujdzie, chociarz przednia czesc mogli by lepiej zrobic. Znamy juz przecierz ta maske, a tu jest wyjatkowo brzydko zmodyfikowana. Tyl juz znacznie lepiej.

Gość lukerat   
Gość lukerat

wygląd całkiem fajny ,a co do konstrukcji ,to mysle ze konstruktozy postawili raczej na moc ,a nie na wygląd!

mysle ze takie kolosy moga znalezc zastosowanie na bezkresnych stepach wschodu, wbrew temu co wiekszosc z nas mysli ,"ruskich" bedzie na ten sprzet stac i nie beda załowali kasy

pozdr

krzysiek16m    102

Chyba znam jego cene od 350 000 euro do 400 000 euro.

Dzisiejszy kurs euro 3.67 zł* 350 000= 1 284 500 zł :lol:

Za tyle kasy to bym gospodarstwo od podstaw wybudował. i to duże gospodarstwo.

zetor    3

ale po co mu ta szybkosc jak do transportu to sie raczej nie nadaje?

brzozak2    236
ale po co mu ta szybkosc jak do transportu to sie raczej nie nadaje?

a wywiezc beczke 60 000 litrow, czy rozrzucic 50T wapna za jednym razem :lol:

oki39    2

No tak ale jedz STX 20km/h to trochu przesada. Zreszta nikt wam nie karze jechac nim 60km/h :lol: B) Jakby jechal 30km/h to by znowy bylo za malo. B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 89, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez komichal
      Dzień dobry zastanawiam się nad zakupem fenda 309/308 lsa prosze o opinie na jego temat ile pali czy sie psuje dostępność części i jaki ma sprzęgło

Prosze o pomoc
    • Przez kosti68
      Posiadam profesjonalne , warsztatowe materialy napraw do ciagnikow firmy Fendt....moge powiedziec z praktyki a siedze w tych ciagnikach juz 13 lat ze bez tych materialow porzadna naprawa jest praktycznie niemozliwa. Posiadam rowniez instrukcje w jezyku polskim ( Fendt 700, 800, 900.....nawet do najnowszego Fendt 936) . W razie zainteresowania prosze o kontakt.
    • Przez mav
      Chciałbym żeby te wszystkie osoby które uważają że: "Fendt to najlepszy ciągnik pod każdym względem" podały logiczne i poparte czymś argumenty tego stwierdzenia :rolleyes:

Może w końcu sie wypowiedzą ci co piszą tekst w stylu: Fendt bo Fendt lub podobnych obszernościach wypowiedzi hehe

Jest tu sporo miejsca na dokładne zgłębienie tematu
    • Przez Fendt309lssa
      Witam. Wie ktoś jak ustawić wieksza dawkę pali w pon pie wtryskowej bosch w fendt 309 lsą 1986r.?