Skocz do zawartości

Polecane posty

Gal    3

Witam. Posiadam mf 3065 ostatnio jak jechałem asfaltem z pustą przyczepą zauważyłem, że na 4 biegu i włączonym (nie wiem jak się to fachowo nazywa) dodatkowym elektronicznym biegiem, u mnie jest to zielony przycisk z prawej strony, puszcza czarny dym niezależnie od obrotów silnika. Dodam jeszcze, że nie dawno wymieniałem filtr powietrza a ostatnio zaczeła mi mrygać od niego kontrolka, a z ręcznej pompki zaczyna mi przeciekać paliwo. Jaka może być przyczyna takiego koloru spalin? Z góry dzięki za zainteresowanie.

Tomencki184    13

A czy ciągnik mieknie przy dodaniu gazu.Bo jeśli tak to gdzieś zasysa powietrze prawdopodobnie i przez pompkę ciągnie razem z paliwem.Może być niedokręcona pompka.Jeśli to nie pomorze to wymień ją.

Gal    3

po dodaniu gazu ma dobre odejscie nic sie nie muli. pompka ma nowe uszczelniacze ale jak byl mechanik to mowil, ze trzeba cala pompke wymienic.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomencki184    13
sznajdik weź mnie nie osłabiaj z tymi zamiennikami pochodzi trochę i to samo.Wiec albo trzeba jechać na orgniałach albo to co się daję regenerować po prostu.

Gal    3

W nastepnym tygodniu poszukam tej pompki w sklepie. Szczerze mowiąc to wolał bym orginał, dam znać po ile są.

kravter    36

jak orginal to dzwon do korbankow ale odrazu mowie ze tanie to nie bedzie ;p

micro16    21

Bierz gdzie chcesz ale kolega kupil za 80 zl do 3050 i juz mu 5 sezon chodzi:) wiec nie wiem czy jest sens wydawac duzo wiecej

HondaMtx    120

są lepsze i gorsze zamienniki. Nawet oryginał się zj***ie i co wtedy? 200-300zł w plecy. A za cenę oryginału mozna kupić 3 sztuki zamienników i na pewno dłużej pochodzą niż 1 oryginalny :) takie moje zdanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się