Skocz do zawartości
Wyndkorz

strajk 2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Strajk
romek6340    203

Zapewne przeciwko złaj sytuacji w rolnictwie rozumianej jako całokształt wszystkich wydarzeń...

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilsame1    6

Jestem naprawde pełen podziwu dla organizatorów tego strajku,Panowie tak trzymac,zawsze bede popierac takie akcje

• Like 1

mickas092    320

Można tak protestowac do usranej śmierci lub do czasu az się ropa skończy - zależy co szybciej nastąpi. Jest wolny rynek i od kopa nikt ceny na np mleczko nie podniesie.

kartofelz    3

Przyjeżdżając z szambiarą pełną "gówna" (dla jednych to gówno, dla innych nawóz, a w ekologii to chyba jeden z wielu możliwych nawozów) - niechcący ją wylewając, można rzec: "Niestety wypadek przy pracy, hydraulika wysiadła".

Pzdr.

A i jeszcze dodam mnie to wk....... AN z Leszcza. Składka zdrowotna: bo oczywiście znowu k.... płaciłem jak mnie coś do oka wpadło przy szlifowaniu (płaciłem przed wejściem w życie składki zdrowotnej - płacę i teraz - więc po kiego h.... ta składka zdrowotna). A kiego h.... zalewają mnie teraz pismami z ARiMR, że cofnięta decyzja za 2009r, za 2010r? A po kiego h..... ewidencja bydła świń czy czego tam jeszcze, jak ja wszystko ewidencjonuje VAT. A po kiego h..... potrzebny mi atest z opryskiwacza i ŚOR - w moim interesie jest abym dbał o swój budżet racjonalnie wykorzystując ŚOR. Pytań jest wiele..... władza to d*pa, którą wszyscy liżą.

Edytowano przez kartofelz

marekjsp    6

Przed żniwami jest planowany najazd na warszawę przesyłajcie tą informacje dalej musi nas być jak najwięcej <_<

marekjsp    6

Franek pojechali by pokazać traktory w gazetach i tv.

tak masz racje pojechali sie pochwalić nie swoim sprzetem tylko własnościom banku... <_< ;[

Klepk995    171

Przed żniwami jest planowany najazd na warszawę przesyłajcie tą informacje dalej musi nas być jak najwięcej <_<

kiedy to dokładnie będzie ?? ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się